Siaura gatvė? Nepanikuokite.

Siauri pravažiavimai, prieš šimtmečius atsiradusios gatvės ir visada nepaliaujamai bėgantis laikas. Ar esate pasirengę įveikti manevringumo miesto centre bandymą?

Naujasis „Volvo FL“ pasižymi puikiu vairuojamumu, o iš jo kabinos puikiai matoma visa aplinka – puikus pasirinkimas miestui.
Volvo FL

Sunkvežimiams sunkiau manevruoti miestų centruose ir apgyvendintuose rajonuose. Pristatymus reikia vykdyti punktualiai, todėl vairavimo reikalavimai ir leidžiami sustojimų laikai griežtesni. Jūs ir jūsų klientai bus patenkinti girdėdami, kad naujasis „Volvo FL“ pasižymi manevringumo charakteristikomis ir funkcijomis, kurios leis jums nepanikuojant įvažiuoti ir išvažiuoti iš reikiamų zonų.

Sukurta jūsų patogumui

Naujasis „Volvo FL“, charakterizuojamas išskirtiniu apsisukimo spinduliu, pavarų dėže „I-Sync“ bei puikia važiavimo ergonomika, kelia mažiau reikalavimų vairuotojui, palyginti su daugeliu kitų sunkvežimių.

Galimybes atverianti technologija

Kalbant apie vairavimo meistriškumą, galinė kamera yra viena mūsų populiariausių parinkčių. O mūsų veidrodžiai, kurie sumažina aklųjų taškų tikimybę, leidžia pagerinti pėsčiųjų, dviratininkų ir kitų eismo dalyvių saugumą. Mes aiškiai suvokiame manevringumo svarbą – kodėl neleidus naujajam „Volvo FL“ nugabenti jus į anksčiau neprivažiuojamas vietas (tiesiogine ir komercine prasme)?

Adrenalinu varomas persekiojimas sudėtingomis gatvėmis.

Išbandymas vingiuotomis gatvėmis

Išbandydami mūsų naujųjų sunkvežimių manevringumo ypatybes, galėjome kūrybiškai įveikti išskirtinį iššūkį. Rezultatas – Ispanijos pasienyje įsikūrusio Ciudad Rodrigo miesto virsmas į įspūdingą bandomąją bulių bėgimo trasą. Tačiau šį kartą tarp bėgikų buvo ir naujasis 12 tonų „Volvo FL“ su D5 varikliu. Žiūrėkite mūsų adrenalinu varomą filmą „The Chase“ ir tyrinėkite išskirtinį 360 laipsnių kampu pateikiamą nuotykį, kurį galite rasti šio puslapio viršuje.

8
Manevringumas