„Volvo FM“ važiuoklė

Sukurta vairuotojams ir antstatų gamintojams.

Universalus ir pritaikytas montuoti – dvi labiausiai vertinamos „Volvo FM“ savybės. Tai užtikrina važiuoklė, kuri suprojektuota taip, kad būtų galima paprastai ir greitai pagaminti antstatą.

Be to, važiuoklės dinamika užtikrina sunkvežimio vairavimo charakteristikas. Naujajame „Volvo FM“ jos geresnės nei kada nors.

Apytikriai važiuoklių aukščiai
  • „X-Low“ (vilkikas): 810 mm
  • „Low“: 850 mm
  • „Medium“: 900 mm
  • „High“: 1000 mm
Ratų bazės
  • Vilkikas: nuo 2 850 iki 4 100 mm
  • Kėbulinis sunkvežimis: nuo 3 200 iki 6 700 mm

Išsamūs važiuoklių duomenys


„Volvo“ antstatų gamintojo instrukcijų sąsaja

Suteikite antstatų gamintojui pranašumą.

„Volvo“ visada buvo populiarus tarp antstatų gamintojų. Kelios išmaniosios ypatybės, pvz., mūsų antstatų gamintojo gembės, skirtingos galinės išpjovos ir „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portalas, apsaugo antstatų gamintoją nuo nereikalingo darbo ir taupo laiką. Kurdami naująjį „Volvo FM“, išplėtėme mūsų važiuoklių pasiūlą, kad būtų dar lengviau sunkvežimį pritaikyti pagal antstato poreikius.

Sužinokite daugiau apie antstatų montavimo sąsają

Kaip pasiruošimas gamykloje taupo jūsų laiką ir pinigus – pokalbis su Johanu Eknanderiu

Pasaulinės klasės valdomumas

Standartiškai užtikrinamas puikus valdomumas.

Tiek naujasis „Volvo FM“, tiek „Volvo FH“ yra pagaminti ant tos pačios važiuoklės platformos. Ypač patobulinome pakabos sistemas ir stabilizatorius, kad užtikrintume pasaulinio lygio sunkvežimio valdomumą. Be to, galite pasirinkti „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą – ji leidžia vairuoti be pastangų važiuojant bet kokiu greičiu.

Sužinokite daugiau apie „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemą

Niklas Fröjdas aiškina, kaip naujoji geometrija užtikrina panašias į automobilio vairavimo ypatybes

Sudvejintos ašies pakėlimas

Pakelta varančioji ašis – mažesnės degalų sąnaudos. Pristatome sudvejintos ašies pakėlimo funkciją.

Paverskite savo 8×4 į 6×2. Arba savo 6×4 į 4×2. Nuo šiol „Volvo FM“ galima įsigyti su visiškai nauja, perversmą sukėlusia sudvejintos ašies pakėlimo funkcija, kuri leidžia išjungti ir pakelti galinę varančiąją ašį, kai sunkvežimis nepakrautas. Kaip ir papildoma velkamoji ašis, pakelta ši ašis gerokai sumažina apsisukimo spindulį ir degalų sąnaudas (iki 4 proc. važiuojant be krovinio).

Sužinokite daugiau apie sudvejintos ašies pakėlimą

„Volvo FM“ važiuoklės išdėstymas, vaizdas iš viršaus

Pasirinkite savo važiuoklės konfigūraciją.

Norite vežtis kuo daugiau degalų? Arba jūsų antstatas pasižymi ypač kebliais reikalavimais? Nesirūpinkite. Naujojo „Volvo FM“ važiuoklių konfigūracijų pasiūla dar niekad nebuvo tokia įvairi, todėl galėsite lengvai surasti jūsų poreikius atitinkančią specifikaciją.

Sužinokite daugiau apie važiuoklės konfigūraciją

Sumažėjo „Volvo FM“ svoris

Sumažėjo „Volvo FM“ svoris.
Jums užtikrinama geresnė naudingoji apkrova ir degalų ekonomija.

Siekiant įgyvendinti „Euro 6“ reikalavimus, padidėjo kitų sunkvežimių svoris. Tačiau mes jį sumažinome. Optimizuodami standartines specifikacijas, pvz., 4×2 vilkiko, itin sumažinome sunkvežimio svorį. Faktiškai šis naujasis „Volvo FM“ sveria 75 kg mažiau nei jo „Euro 5“ pirmtakas. Tai užtikrina geresnę naudingąją apkrovą ir mažesnes degalų sąnaudas.

Sužinokite, kaip svorio sumažėjimas 75 kg gali padidinti naudingąją apkrovą 225 kg

10 tonų priekinės ašies apkrova

Padidėjusios ašių apkrovos.
Padidėjęs pelnas.

Jei gabenate sunkius krovinius, jums turime gerų naujienų. Naujojo „Volvo FM“ matmenys pritaikyti dar didesnėms ašių apkrovoms. Pavyzdžiui, dabar priekinė linginė pakaba gali atlaikyti iki 10 tonų apkrovą su viena ašimi arba 20 tonų apkrovą su dviem priekinėmis ašimis. Tai padidina jūsų pelną ir leidžia lengviau tvarkyti sunkius ir netolygiai pasiskirsčiusius krovinius.

Inžinieriai aiškina, kaip stipresnės ašys gali padidinti pelną

10x4

Penkios ašys, įrengtos gamykloje.
Nereikia ieškoti, kas įrengtų papildomai.

Nuo šiol galime pasiūlyti sunkvežimius, kurių gamyklinėje konfigūracijoje yra penkios ašys. Kitaip nei įrengdami atskirai, gaunate daug privalumų. Gaunate sunkvežimį su transporto priemonės tipo patvirtinimo liudijimu. Sunkvežimis pristatomas greičiau, o jūs išvengiate brangių rekonstravimo darbų. Be to, gaunate visapusę garantiją ir „Volvo“ pagalbą po pardavimo, todėl ilgainiui eksploatacinės išlaidos būna mažesnės.

Sužinokite daugiau apie penkiaašius sunkvežimius