Tiesiog uždėkite antstatą.

Savivartis, autocisterna, kranas, kėbulinis sunkvežimis, autovežis, gaisrų gesinimo sunkvežimis... Nesvarbu, kokį darbą dirbate – naujasis „Volvo FM“ puikiai jam tiks.

Padaugėjus variantų pasiūlai ir įdiegus keletą išmanesnių važiuoklės ypatybių, antstato gamintojas darbą atliks paprastai ir greitai.

Kaip pasiruošimas gamykloje taupo jūsų laiką ir pinigus – pokalbis su Johanu Eknanderiu„Volvo FM“ antstatų universalumas

Nuo 4×2 iki 10×4 – optimizuotas bet kokiems darbams.

Siūlome daug skirtingų „Volvo FM“ konfigūracijų, įskaitant naująją penkių ašių konfigūraciją 10×4. Daugybė specifikacijos variantų leidžia pritaikyti sunkvežimį pagal savo tikslius reikalavimus. Dėl tokio lankstumo „Volvo FM“ visada gausite puikiai paruoštą jūsų darbui.
Sutrumpinkite antstatų montavimo laiką

Sugaiškite mažiau laiko pas antstatų gamintoją.

Kuo geriau paruošime sunkvežimį antstato gamintojui, tuo mažiau laiko „Volvo FM“ praleis servise. Kai tik pateiksite užsakymą, antstato gamintojas gaus tikslius sunkvežimio trimačius brėžinius „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portale. Visa tai užtikrina žymiai trumpesnį pristatymo laiką ir mažesnes išlaidas.

Skaitykite pasakojimą apie universalumą ir naudą

„Volvo“ geležinė emblema

Visada aukščiausia kokybė.

Sunkvežimį puikiai paruošus gamykloje, antstatų gamintojas taip pat išvengia nereikalingų faktinio sunkvežimio pritaikymo darbų. Ne tik taupote laiką, bet ir galite būti tikri, kad sunkvežimis pasižymės „Volvo“ būdinga kokybe.Keletas antstatų gamybos pagrindinių ypatybių:

„Volvo“ antstatų gamintojo instrukcijų sąsaja Galios nuėmimo įtaisas
„Volvo“ antstatų gamintojo instrukcijos.

Kai tik užsakysite savo „Volvo FM“, sunkvežimio tikslius brėžinius rasite intuityviame VBI portale internete. Antstatų gamintojas gali pradėti darbą, kol mes gaminame sunkvežimį, tai stipriai sumažina sunkvežimio atidavimo trukmę. Apsilankykite „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portale

Galios nuėmimo įtaisai pagal kiekvieno poreikius.

Na izbiro je široka paleta odgonov pred sklopko in za sklopko za pogon različne opreme nadgradnje. Peržiūrėkite visą sąrašą.

„Volvo FM“ važiuoklės išdėstymas, vaizdas iš viršaus „Volvo FM“ rėmas, vaizdas iš šono
Rėmas yra tiesus.

Kitaip nei daugelyje kitų sunkvežimių, „Volvo“ turi visiškai tiesų ir už kabinos lygiagretų rėmą. Tai palengvina antstatų montuotojo darbą.

Nereikia kreiptis į antstatų gamintoją.

Mes niekada neleidžiame mūsų inžinieriams nieko dėti ant rėmo viršaus. Ši sritis visiškai priklauso antstatų gamintojui – suteikia daug lankstumo.

„Volvo FM“ rėmo viršutinė skylių eilė Galinės iškyšos ilgio pasirinkimo galimybės
Speciali angų eilė.

Rėmas yra su angų viršutine eile, kuri yra skirta antstatui. Kadangi mes čia nenaudojame jokių kniedžių, antstatų gamintojas gali lengvai pritvirtinti įrangą.

Pasirinkite savo tikslią galinę iškyšą.

Dabar galinį rėmą gamykloje galima tiksliai išpjauti tokį, kokio reikia – 50 mm intervalais, kad jis idealiai atitiktų jūsų antstatą. Nesvarbu, ar jums reikia labai trumpos galinės iškyšos, ar ilgesnės.

Specifikacijos parinktys Galinės nuopjovos
Daugybė specifikacijos parinkčių.

Kuo daugiau galimų derinių, tuo lengviau pritaikyti sunkvežimį. Todėl naujasis „Volvo FM“ turi daugiau nei anksčiau parinkčių kalbant apie ašių konfigūracijas, važiuoklės aukščius ir ratų bazes. Išsamūs važiuoklių duomenys.

4 skirtingos galinės nuopjovos.

Dabar galime pristatyti jūsų FM iš gamyklos su keturiomis skirtingomis galinio rėmo galo nuopjovomis: viršutinė (savivarčiams, kabliniams krautuvams ir šiukšliavežiams), apatinė (priekaboms, kurių ašys sutampa su jų svorio centru), išlenkta (vilkikams) arba tiesi (kėbuliniams sunkvežimiams).

Galinės apsaugos nuo palindimo sistemos vieta Rėmo aukštis
Galinė apsaugos nuo palindimo po sunkvežimiu sistema.

Siekiant dar labiau praplėsti rėmo galo parinktis, galinę palindimo po sunkvežimiu apsaugos sistemą galima dėti keliose skirtingose padėtyse.

Du skirtingi rėmo aukščiai.

Pasirinkite 266 mm ar 300 mm rėmą, atsižvelgdami į antstato reikmes.

Antstatų montuotojo modulis Nuimamas kėbulas
Antstatų montuotojo modulis.

Antstatų gamintojui lengva patekti į sunkvežimio elektros sistemą ir pritaikyti funkcijas. Jūs galite jas patogiai valdyti prietaisų skydo jungikliais ir „Work Remote“.

Idealiai tinka nuimamiems kėbulams.

Ne visų sunkvežimių kėbulai yra ilgalaikiai. Naujos galinės pneumatinės pakabos 295 mm aukščio pokytis ir itin žema važiuoklė yra idealus sprendimas, jeigu jūsų gabenimai laikini.

Kėbulo tvirtinimo gembės Automobilinių kranų paruošiamieji darbai
Kronšteinai.

„Volvo FM“ gali būti gamykloje paruoštas su kėbulo kronšteinais, sumontuotais ant rėmo. Dabar galimos ne tik ratų bazės srityje, bet ir galinėje rėmo iškyšoje.

Paruošta kranui.

Žema važiuoklė ir didelės ašių apkrovos. Būtent to nori kiekvienas krano montuotojas. „Volvo FM“ pasižymi abiem šiomis savybėmis. Be to, greta kabinos mes galime sukurti laisvą rėmo erdvę ir netgi pristatyti jūsų sunkvežimį su gamykloje sumontuotomis krano plokštėmis.

Rėmo įdėklai
Daugiau sustiprinimų negu bet kada anksčiau

Vežant sunkius krovinius yra didelis spaudimas rėmui. Bet nesirūpinkite. Naujas „Volvo FM“ turi kaip niekad daug įdėklų pasirinkimų ir suteikia visą reikalingą sustiprinimą.