Kam beprireiktų erdvės, čia jos yra pakankamai.

Daugiau vietos degalams

Daugiau vietos degalams...

Kuo daugiau degalų galėsite vežtis, tuo rečiau reikės juos papildyti. Naujajame „Volvo FM“ atlikome pakeitimų, kad būtų dar daugiau vietos degalams. Galima rinktis iš įvairių bakų dydžių, taip pat skirtingų kombinacijų, todėl užtikrinama galimybė vežtis didžiausią leistinąjį degalų kiekį.

„Volvo FM“ antstatas

...arba sudėtingiems antstatams

Kai kurie pritaikymai kelia specialiuosius reikalavimus dėl važiuoklės išdėstymo. Naujajame „Volvo FM“ buvo pašalinta tam tikra važiuoklės įranga, siekiant padaryti daugiau vietos antstatui ir užtikrinti neprilygstamą lankstumą.

Skaitykite pasakojimą apie universalumą ir naudą

Važiuoklės konfigūracija

A. Akumuliatorių baterijų dėžė.

Mes perkėlėme akumuliatoriaus dėžę 300 mm, kad būtų vietos 100–120 l papildomų degalų. Tačiau tai ne viskas. Ją galima įrengti gale ir visiškai pašalinti iš kelio (vilkikuose su pneumatinėmis pakabomis). Tai atitinka papildomą 300 litrų degalų erdvę ir palengvina darbą kėbulo montuotojams.

B. „AdBlue“ bakas.

Vilkikuose naują 50 litrų „AdBlue“ baką galima montuoti už kabinos (rėmo viršuje), atlaisvinant vietą važiuoklės pusėje.

C. Degalų bakai.

Jeigu esate kaip dauguma žmonių, pildyti degalus norėsite kuo pigiau ir kuo rečiau. Todėl „Volvo FM“ sunkvežimiuose galima įrengti skirtingos formos, padėčių, aukščių, tūrių ir medžiagų degalų bakų. Gali būti nuo 150 iki 900 litrų talpos bakai skirtingai derinami siekiant padidinti degalų kiekį.

D. Oro slėgio moduliatorius (APM).

Pneumatinio kompresoriaus valdymo įrenginys vilkikuose buvo perkeltas į sritį tarp važiuoklės rėmo profilių tam, kad liktų daugiau vietos ant važiuoklės montuojamai įrangai arba degalų bakams.

E. Oro rezervuarai.

Oro rezervuarai gali būti įrengti įvairiose skirtingose padėtyse, tai priklauso nuo sunkvežimio specifikacijų. Tai suteikia dar daugiau lankstumo.

F. Tuščia važiuoklės pusė.

Jeigu antstatui reikalinga, dažnai galima įrengti visą „Volvo FM“ įrangą vienoje pusėje, kad kėbulo gamintojas turėtų laisvą kitą pusę.

„Volvo FM“ 4x2 vilkiko važiuoklė, vaizdas iš viršaus
„Volvo FM“ 6x2 tvirta važiuoklė, vaizdas iš viršaus