Prižiūrėkite krovinį. Iš tolėliau.

Elektroninio valdymo pakaba (ECS) padidina vairavimo patogumą ir padeda užtikrinti krovinio saugumą. ECS4 yra naujausia tokio tipo pakabos versija, kuri suteikia dar daugiau galimybių, įskaitant „Work Remote“. Nuo šiol viskas paklūsta jūsų valiai: kai sėdite už vairo ir kai vaikščiojate aplink sunkvežimį.

Apkrovos ir važiavimo aukščio lygmenys

5 krovos lygiai. 3 važiavimo lygiai. Viskas paklūsta jūsų valiai.

ECS pakaboje kiekvienai ašiai tenka po keturias oro pagalves (arba dvi pagalves papildomai stumiamajai ašiai), todėl važiuoklė keliama itin tolygiai. Galite lengvai nustatyti norimą aukštį. Sistemoje galite išsaugoti penkis skirtingus platformos ar rampos aukščius – tai patogu, kai atvykstate į pažįstamą pakrovimo aikštelę. Be to, jei norite nustatyti optimalią prošvaisą ar aerodinamines savybes, galite rinktis iš trijų jūsų poreikiams pritaikytų važiavimo lygių.

Tolygus apkrovos pasiskirstymas

Kad važiuoklė būtų visada paruošta.
Ir krovinys visada liktų savo vietoje.

ECS stabiliai užtikrina reikiamą važiuoklės lygį nepriklausomai nuo krovinio paskirstymo. Ji sunkvežimiui neleidžia pasvirti į šonus, todėl jis visada išlaiko pusiausvyrą. Be to, su „Work Remote“ galite rankiniu būdu išlyginti į šoną pasvirusį sunkvežimį.

Apkrovos indikatoriaus ekrano nuotrauka

Apkrovos indikatorius.
Tikslūs ir lengvai suprantami duomenys.

Intuityviuose meniu ir ekranuose pateikiama tiksli informacija apie sunkvežimio apkrovos pasiskirstymą. Sunkvežimio ir priekabos masė, ašių ir galinių vežimėlių apkrovos nurodomos atskirai, todėl nesunku nustatyti, ar jie neviršija numatytų apribojimų. Taip pat nesunku kalibruoti. Galite tiksliai sureguliuoti tiek sunkvežimio, tiek ir priekabos parametrus, todėl visada gausite tikslius matavimo duomenis.

„Work Remote“ pultas.

Viską išlyginkite pirštų prisilietimu.
Pamirškite laidus. Jei rankoje laikote „Work Remote“ pultą, pneumatinę pakabą galite valdyti rankiniu būdu, vaikščiodami aplink sunkvežimį.

Valdykite antstato įrangą.
Įjunkite ir išjunkite variklį, taip pat valdykite iki keturių galios nuėmimo įtaisų. Taip pat galite reguliuoti variklio sūkius ir norimą nuostatą išsaugoti atmintyje, kad prireikus galėtumėte greitai ją vėl pasirinkti.

Įjunkite žibintus.
Naudojate darbinius žibintus, švyturėlius ar specialų antstato apšvietimą? „Work Remote“ pultu juos galite įjungti arba išjungti.

Pasirinkite antstatui skirtas funkcijas.
Priklausomai nuo sumontuoto antstato, galite valdyti kelias kitas funkcijas. Visas jas lengva valdyti per meniu. Be to, joms gali būti priskirtos prietaisų skydo mygtukų piktogramos.

Naudokite kaip durų raktą.
Jis tėra tik šiek tiek didesnis už įprastinį prie raktų grandinėlės segamą pultelį. Gana patogu, nes kabinos duris galima užrakinti ar atrakinti šiuo pultu.

Integruoti galinio keltuvo valdikliai.
Nereikia nešiotis dviejų nuotolinio valdymo pultų. Be to, atnaujintu „Work Remote“ galite patogiai pakelti ir nuleisti galinį keltuvą.

Markus Olssonas – ką galima daryti naudojant „Work Remote“