Programėlė „My Truck“
Jūsų „Volvo FM“ yra bakstelėjimo atstumu.

Visada kontroliuokite savo „Volvo FM“. Kontroliuokite klimatą, o atvykę patikrinkite sunkvežimį ir įsitikinkite, ar jis paruoštas važiuoti.

Viskas, ko jums reikia, yra naujoji programėlė „My Truck“.„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: autonominis vėsintuvas „My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: signalizacija ir užraktas

Visada sugrįžkite prie patogaus klimato.

Nebūtina būti kabinoje, kad galėtumėte suaktyvinti klimato kontrolės sistemą. „My Truck“ suteikia galimybę ją paleisti iš karto iš bet kurios vietos. Taip pat galite nustatyti laikmatį arba suplanuoti savaitinius nustatymus, kad visada būtų puiki darbo vietos temperatūra.

Jauskitės saugūs.

Įsitikinkite, ar užrakinote dureles ir ar tinkamai įjungėte signalizaciją. Jeigu signalizacija išsijungs, jūs būsite skubiai įspėti.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: Prietaisų skydas „My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: sunkvežimiai

Patikrinkite prietaisų skydelį, prieš įlipdami.

Patikrinkite prieš kelionę prieš atvykimą. „My Truck“ suteikia galimybę patikrinti degalų kiekį, „AdBlue“, variklio alyvos, ploviklio ir aušinimo skysčio lygius, taip pat akumuliatoriaus ir lempučių būsenas.

Viena programa valdo viską...

Prijunkite visą savo parką prie vienos programos. Jums tereikia bakstelėti mygtuką ir laikytis nurodymų. Suteikite visiems sunkvežimiams unikalų pavadinimą ir vaizdą, tuomet galėsite juos lengvai rasti sąraše.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: Pradžia

...arba vienas sunkvežimis su daugybe programų.

Dalijatės sunkvežimiu su kitais vairuotojais? Ar jūsų viršininkas taip pat nori programos? O gal norite ją naudoti ir telefone, ir planšetiniame kompiuteryje? Jokių problemų. Programėlę galima nemokamai parsisiųsti, prie vieno sunkvežimio galite prijungti neribotą skaičių įrenginių.


Nuo ko pradėti.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPad“: prijungti naują sunkvežimį

1. Užsisakykite naująjį „Volvo FM“ su aktyvia „My Truck“ programėle.

2. Nueikite į programėlių parduotuvę ir parsisiųskite programėlę. Ji yra nemokama.

3. Bakstelėkite „Connect new truck“ (prijungti naują sunkvežimį) ir laikykitės ekrane pateikiamų nurodymų. Turėsite nurodyti transporto priemonės identifikacinį numerį (VIN).

4. Jei norite prijungti papildomus prietaisus, tiesiog pakartokite 2 ir 3 veiksmus.