Naujojo „Volvo FM“ kabinų specifikacijos

Šiame puslapyje pateikiami:

  • Kabinų matmenys
  • Kabinų savybės

Parsisiųskite išsamias kabinų specifikacijas (PDF)


 

Kabinų matmenys

 

Dieninė kabina
Dieninė kabina (FM-DAY) su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Kabinos vidaus aukštis – 157 cm, aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 114 cm.
Miegamoji kabina
Spalna kabina (FM-SLP) s prostorom za udoben nočni počitek ene osebe. Notranja višina 157 cm, 114 cm na pokrovu motornega prostora.
Žema miegamoji kabina
Virš žemos miegamosios kabinos (FM-LSLP) yra papildomos vietos kroviniui. Kabinos vidaus aukštis – 147 cm, aukštis virš variklio skyriaus – 104 cm.

„Volvo FM“ dieninė kabina, vaizdas iš šono „Volvo FM“ miegamoji kabina, vaizdas iš šono „Volvo FM“ žema miegamoji kabina, vaizdas iš šono

„Volvo FM“ dieninė kabina, vaizdas iš viršaus „Volvo FM“ miegamoji kabina, vaizdas iš viršaus „Volvo FM“ žema miegamoji kabina, vaizdas iš viršaus

„Volvo FM“ dieninė kabina, interjero vaizdas iš šono „Volvo FM“ miegamoji kabina, interjero vaizdas iš šono „Volvo FM“ žema miegamoji kabina, interjero vaizdas iš šono

„Globetrotter“ kabina
„Globetrotter“ (FM-HSLP) kabinoje gali patogiai nakvoti vienas arba du asmenys. Kabinos viršutinėje dalyje yra papildomų daiktadėžių. Kabinos vidaus aukštis – 196 cm, aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 153 cm.
„Globetrotter LXL“ kabina
„Globetrotter LXL“ (FM-XHSL) kabinoje gali patogiai nakvoti vienas arba du asmenys. Kabinos viršutinėje dalyje yra papildomų daiktadėžių. Kabinos vidaus aukštis – 210 cm, aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 167 cm.

„Volvo FM Globetrotter“ kabina, vaizdas iš šono „Volvo FM Globetrotter LXL“ kabina, vaizdas iš šono

„Volvo FM Globetrotter“ kabina, vaizdas iš viršaus „Volvo FM Globetrotter LXL“ kabina, vaizdas iš viršaus

„Volvo FM Globetrotter“ kabina, interjero vaizdas iš šono „Volvo FM Globetrotter LXL“ kabina, interjero vaizdas iš šono

 

Kabinų savybės

 

Kabinos keturių taškų pakaba
Spyruoklės su slopintuvais, universali ar pneumatinė pakaba su automatiniu lygio valdymu, visiškai pneumatinė pakaba.

Oro įleidimo angos
Oro įleidimo angos įrengtos kairėje pusėje (galima rinktis aukštesnę arba žemesnę padėtį). Galima rinktis priekinėje dalyje įrengtą oro įleidimo angą.

Spalvos
Galima rinktis iš maždaug 850 variantų.

Oblazinjenje sedežev
Robust Tekstil, Tekstil/vinil ali Usnje
Dynamic Tekstil, Tekstil/vinil ali Usnje
Progressive Velur ali Usnje
Vsi komfortni sedeži so na voljo tudi s prezračevanjem.

Oblazinjenje sten
Robust Vinil
Dynamic Tekstil
Progressive Tekstil

Vairuotojo sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų komforto lygių: „Standard“, „Comfort“ ir „Deluxe“. Visiems lygiams galima rinktis norimus apmušalus. Bendras sėdynės išilginio reguliavimo tarpsnis – 200 mm, vertikalaus – 100 mm. Standartinė vairuotojo sėdynė yra su galvos laikikliu, su atlošiama ir reguliuojama nugaros atrama, reguliuojamas jos aukštis ir išilginė padėtis, reguliuojama juosmens atrama bei sėdynės atlošimo kampas.

Keleivio sėdynė
Galima rinktis vieną iš dviejų komforto lygių: „Standard“ ir „Comfort“. Abiems galima rinktis norimus apmušalus. Standartinėse keleivio sėdynėse yra galvos atramos.

Gultai
Apatinio gulto matmenys 70×200 cm.
16 cm čiužinys su spyruoklėmis maišeliuose užtikrina išskirtinį komfortą. Trys standumo lygiai: minkštas, pusiau standus ir standus.
Čiužinys uždengtas apsauginiu apdangalu, todėl ant jo itin patogu miegoti ir gultą lengva pakloti.
Viršutinio „Comfort“ gulto matmenys: 70×190 cm arba 60×190 cm.

Vidinės daiktadėžės

Virš priekinio stiklo yra du daiktų skyriai su nuleidžiamomis durelėmis ir keturios ISO angos, kurių viena skirta tachografui. Miegamojo kabinoje ir „Globetrotter“ kabinoje po gultu yra du dideli daiktų laikymo skyriai, kurie prieinami iš išorės, miegamojo dalyje yra dvi daiktadėžės žurnalams ir mažiems daiktams. Prietaisų skyde yra keturios atviros daiktadėžės, maža daiktadėžė, DIN laikymo anga, dėtuvė ir laikiklis buteliams.

Išorinės daiktadėžės

Iš išorės pasiekiamas daiktadėžes galima rasti už keleivio ir vairuotojo sėdynių.

Stoglangis

Kabinoje įtaisytas stoglangis, kurį galima praverti 50 mm. Viduje yra perforuota užuolaida, kuri yra kaip tinklelis nuo vabzdžių, kai stoglangis atidaromas. Stoglangis gali būti valdomas rankiniu būdu arba elektra (pasirenkamai).

Vairaratis

Dviejų dydžių vairaratis – 450 arba 500 mm skersmens, tai priklauso nuo sunkvežimio specifikacijų. Vairo vertikalaus reguliavimo intervalas – iki 90 mm, jo pasvirimo kampo reguliavimo intervalas – 28 laipsnių. Vairą galima įsigyti su oro pagalve arba be jos. Vaire integruotais valdikliais galima saugiai ir patogiai valdyti pastovaus greičio palaikymo sistemą, garso signalą, telefoną ir vairuotojo informacijos bei pagalbinės informacijos ekrane esančias funkcijas.

Klimato sistema

Galima rinktis vieną iš dviejų klimato sistemų, kurios patenkins visus poreikius:

  • Rankiniu būdu valdomas oro kondicionierius (MCC).
  • Oro kondicionierius su automatine temperatūros kontrole (ECC/ECC2).

Klimato kontrolės sistema gali būti su kabinos ir autonominiu kabinos šildytuvu.