„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)

Puiki vieta, kurioje galima praleisti darbo pamainą.

Naujas, modernus ir ergonomiškas prietaisų skydas

Naujas, modernus ir ergonomiškas prietaisų skydas.

Šiek tiek išlenktas naujasis prietaisų skydas ne tik patraukliai atrodo, tačiau taip pat sukuria ergonomišką ir patogią vairuotojo darbo vietą, kurioje lengva pasiekti visus mygtukus, prietaisus ir dėtuves.

„Volvo FMX“ prietaisų skydo spalva

„Raven“ spalva.

Prietaisų skydas yra „Raven“ spalvos. Ji specialiai sukurta statybų sektoriui, nes ši spalva ne taip greit pasidengia nešvarumais.

„Volvo FMX“ sėdynė

Patogi padėtis.

Kiekvienas vairuotojas žino geros sėdynės vertę. Naujajame „Volvo FMX“ išilginis sėdynės reguliavimo intervalas – 20 cm, vertikalus – 10 cm. Ji pasižymi nauja pagalvėle, kuri yra patogesnė nei anksčiau.

„Volvo FMX“ vairaratis

Viskas po ranka.

Pastovaus važiavimo greičio palaikymo sistemos, garso sistemos, telefono ir informacinių ekranų valdymo mygtukai įtaisyti vairaratyje, todėl jį visada galite tvirtai laikyti. Be to, papildomai užsakomas oda trauktas vairas taip pat yra ir labai patogus.

Viskas po ranka

Lengvesnis vairaračio reguliavimas, daugiau erdvės keliams.

Pakeitėme vairaračio reguliavimo pedalą ir vairo kolonėlę, kad atsirastų daugiau erdvės keliams.

„Volvo FMX“ elektroninė klimato kontrolės sistema

ECC – elektroninė klimato kontrolės sistema.

Elektroninė klimato kontrolės sistema užtikrina, kad kabinoje visada būtų tinkamas klimatas. Tik nustatykite savo pageidaujamą temperatūrą.

„Volvo FMX“ gultas

Gultas poilsiui ir miegui.

Miego kokybė nebus blogesnė, jei nakvojate kabinoje.
Žemesnis gultas yra 70 cm pločio, turintis 16 cm spyruokles maišeliuose, galima pasirinkti tris skirtingus standumo lygius.

„Volvo FMX“ priekinė daiktadėžė

Daug vietos daiktams susidėti.

Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje, po gultu (pasirinktinai), gale ir išorėje galima pritaikyti jūsų poreikiams. Be to, kabinose yra daug patogių erdvių mažesniems daiktams.

„Volvo FMX“ vidaus apšvietimas

Patobulintas vidaus apšvietimas.

Fantastišką kabinos vidaus apšvietimą užtikrina galingi ir taupiai energiją naudojantys šviesos šaltiniai.
Visus juos lengva kontroliuoti pasirenkant vieną iš trijų iš anksto nustatytų apšvietimo lygių arba apšvietimo reguliatoriumi. Jei vairuojate tamsiuoju paros metu – įjunkite naktinį raudonos spalvos apšvietimą.

„Volvo FMX“ miegamosios zonos valdymo pultas

Nesikelkite nuo savo gulto.

Miegamosios zonos valdymo pultu galima reguliuoti vidaus apšvietimą, nustatyti žadintuvą arba valdyti autonominį šildytuvą, garso sistemą, langus ir užraktus. Visa tai galima atlikti nesikeliant iš gulto.

„Volvo FMX“ garso sistema

Daugiau galimybių turinti garso sistema.

Nesvarbu, kokios muzikos norite klausytis, jums po ranka yra garso sistema. Mp3, wma arba „iTunes" m4a? Iš CD, USB atmintuko, „iPod“ arba AUX įvesties? Jokių apribojimų. Net galite klausytis radijo. Peržiūrėkite išsamias specifikacijas.

Elektrinis stovėjimo stabdys.

Elektrinis stovėjimo stabdys

Elektra valdomas stovėjimo stabdys įjungiamas ir išjungiamas jungikliu prietaisų skyde. Jungiklis įtaisytas lengvai pasiekiamoje vietoje. Automatiškai įsijungia išjungus degimą ir, padedant EBS sistemai, automatiškai išsijungia pradedant važiuoti.

„Volvo FMX“ dėtuvė

Įtaisyta dėtuvė.

Dėtuvė įtaisyta virš prietaisų skydo. Tai praktiškas daiktas įvairioms smulkmenoms laikyti, turintis net rašiklio laikiklį.

„Volvo FMX“ elektroninis nuotolinio valdymo raktas

Elektroninis nuotolinio valdymo raktas.

Tai yra daugiau nei raktas. Juo galite per atstumą užrakinti arba atrakinti duris. Galite įjungti apšvietimą, kad galėtumėte saugiai prieiti prie kabinos. Ir jei susidūrėte su pavojumi, tiesiog paspauskite garsinio pavojaus signalo mygtuką.

„Volvo FMX“ vandens bakas

Švaraus vandens atsargos visada po ranka.

Gėlo vandens nereikės toli ieškoti. Išoriniame skyriuje telpa 7 litrų talpos bakas su kraneliu.

„Volvo FMX“ alkotesteris

Vieta alkotesteriui – variklio užraktui.

Alkoholis ir vairavimas yra nesuderinami dalykai. Štai kodėl yra reikalingas alkotesteris – variklio užraktas. Paprašykite, kad šis užraktas jūsų „Volvo FMX“ sunkvežimyje būtų sumontuotas dar gamykloje ir klientams aiškiai parodykite, kaip rimtai rūpinatės eismo saugumu.

„Volvo FMX“ elektrinė rūbų džiovyklė

Elektrinė rūbų džiovyklė.

Galima greitai išdžiovinti rūbus, rankšluosčius ar batus. Telpa ant viršutinio gulto arba ant kabinos sienelės. Naudoja nedaug energijos ir tyliai veikia. Sulankstytą lengva saugoti.Peržiūrėkite išsamias kabinos specifikacijas

Malina Gabre ir Louise Karlsson pasakoja apie naująjį vidų