„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4 arba 8×6

D11 arba D13 (330–540 AG)
„Volvo FMX“ jėgos agregatai

Jėgos agregatas kiekvienam tikslui

Dviejų darbinių tūrių varikliai, turintys aštuonis skirtingus galios ir sukimo momento lygius. Visi varikliai atitinka „ Euro 6“. „Volvo“ varikliai žinomi dėl savo patvarumo ir degalų naudojimo efektyvumo. Rinkitės apdairiai.

Visuomet galite rasti tinkamą sprendimą konkrečioms savo transportavimo užduotims, nes galima rinktis iš trijų tipų pavarų dėžių ir plataus patvarių ir patikimų „Volvo“ galinių ašių asortimento.


„Volvo FMX“ varikliai

Varikliai

  • D11K (330, 370, 410 arba 450 AG)
  • D13K (420, 460, 500 arba 540 AG)

Pavarų dėžės

  • „I-Shift“ (3 modeliai)
  • Mechaninės (7 modeliai)
  • „Powertronic“ (2 modeliai)

Galinės ašys

  • Su viengubu reduktoriumi (bendroji junginio masė: 44–70 t)
  • Su stebulių reduktoriais (bendroji junginio masė: 65–120 t)

Išsamūs jėgos agregatų duomenys

„Volvo FMX Euro 6“

Galingi, tačiau ekonomiškai degalus naudojantys varikliai.

„Euro 6“ teisės aktai reiškia milžinišką šuolį švaresnio transporto link. Tuo pačiu tai reiškia ir iššūkį pagaminti variklį, kuris atitinka poreikius nepablogindamas eksploatacinių savybių ir nepadidindamas degalų sunaudojimo. Dėl „Volvo“ lyderystės dyzelinių variklių technologijos srityje tai tapo įmanoma.

Sužinokite daugiau apie variklius

„Volvo FMX“ pavarų dėžės

Pavarų dėžės visoms užduotims.

Iš visų „Volvo“ išradimų „I-Shift“ pavarų dėžė susilaukė bene plačiausio pripažinimo. Tačiau, kai kalba eina apie statybų transportą, itin svarbu pasiūlyti platų skirtingų pavarų dėžių asortimentą, nes užduotys ir vairavimo sąlygos gali būti nuo nesudėtingo smėlio transportavimo iki sunkių krovinių vežimo stačiais šlaitais. Būtent todėl „Volvo“ siūlo ir 14 greičių mechaninę pavarų dėžę su dalikliu ir demultiplikatoriumi esant bendrai junginio masei iki 100 t. Pasiūlą užbaigia „Powertronic“ – visiškai automatinė pavarų dėžė su sukimo momento stiprintuvu ir alyvos aušintuvu.

Sužinokite daugiau apie „I-Shift“

Skaitykite pokalbio su Astrida Drewsen apie „I-Shift“ pasiūlymo išplėtimą straipsnį