„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)
Nauji „Volvo FMX“ priekiniai žibintai

Apšviečiančios naujienos.

Dabar tikrai galite matyti šviesą tunelio gale. Galingi priekiniai žibintai yra patobulinti ir suteikia intensyvų, platų, tolygų šviesos srautą, apšviečiantį itin didelę kelio atkarpą ir užtikrinantį, kad statybos užduotis bus galima vykdyti be įtampos ir daug saugiau.

Pirmiau pateiktas palyginimas parodo apšvietimo būdą naudojant standartines halogenines lempas.


Galingi „Volvo FMX“ priekiniai žibintai

Tolimosios šviesos.

„Volvo FMX“ yra ištikimas pagalbininkas vairuojant tamsoje. Priekiniai žibintai pasižymi galingu šviesos srautu, todėl gerai matysite visą priešais esantį kelio ruožą. Be to (o tai ne mažiau svarbu), jus matys kiti eismo dalyviai.

Hannos Degerman matomumo misija – skaitykite interviu

„Volvo FMX“ priekinių žibintų apsaugos

Priekinių žibintų apsauga.

Niekas nemėgsta „vienaakio“ sunkvežimio – ypač tai galioja vairuotojams. Todėl žibintų tvirtinimo elementai yra pakankamai tvirti, kad apsaugotų žibintų lemputes nuo vibracijos ir išlaikytų žibintų korpusus vietoje, net į ką nors atsitrenkus. Vairuojant sunkiomis statybviečių sąlygomis ypač svarbu apsaugoti priekinių žibintų stiklą. Todėl siūlome dvi priekinių žibintų apsaugos galimybes.

„Volvo FMX“ biksenoniniai žibintai

Biksenono žibintai.

Jei norite, kad priekiniai žibintai dar ryškiau šviestų, sumontuokite biksenono lemputes. Palyginti su įprastinėmis halogeninėmis lemputėmis, jos ilgiau veikia.

Priekinių žibintų perjungimas

Temstant įjungiami, o auštant išjungiami. Automatiškai.

Nuo šiol siūlome priekinius žibintus su pasirenkamuoju automatinio įjungimo įtaisu. Kaip ir lengvuosiuose automobiliuose, jutiklis aptinka, kada reikia įjungti artimąsias šviesas, ir tai atlieka automatiškai. Vos tik aplinka tampa pakankamai apšviesta, automatiškai vėl įjungiami dienos žibintai.

Naujieji „Volvo FMX“ priekiniai žibintai 
  1. Posūkio signalas
  2. Pagrindinis žibintas
  3. Artimųjų šviesų žibintas
  4. Posūkio signalas
  5. Unikalūs dienos žibintai
Unikalią V formą sudarančios šviesos diodų juostos rodo, kad artinasi „Volvo“.