„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)
„Volvo FMX“ priekis

Kaip buferis gali paveikti sunkvežimio darbingąją būseną?

Siaurose, tamsiose kelio atkarpose kasykloje arba žvyro karjere nesunku į ką nors atsitrenkti ir apgadinti sunkvežimį. Todėl būtina apsaugoti priekinius žibintus ir užtikrinti, kad jokiu būdu nebūtų pažeistas karteris. Buferis turi atlaikyti sunkias sąlygas, o kam nors atsitikus, jums neturi reikėti varyti sunkvežimio į serviso centrą. Tiesiog važiuokite toliau, tarsi nieko neatsitiko. Nes darbingoji būsena reiškia sutaupytus pinigus.

  Skaitykite pasakojimą apie patobulintą tvirtumą

„Volvo“ vyriausiasis išorės dizaineris atskleidžia, kodėl jis taip atrodo.


The sturdy bumper

Tvirtas buferis.

Pagamintas iš plieno, sudarytas iš trijų dalių, jo tvirtinimo elementai gerai matomi ir juos lengva atsukti, todėl nesunku pakeisti sugadintą dalį. Tad jei įvažiavote į nuolaužų krovą – nieko baisaus. Galbūt net nepastebėsite, kad buferis pažeistas. Taip yra todėl, kad plieninis buferis padengtas dar ir stora polipropileno danga, kuri atsistato į pradinę formą, jei buvo pažeista.

„Volvo FMX“ priekinė apsaugos nuo palindimo sistema

Priekinė apsauga nuo palindimo.

Visa priekinė apatinė dalis sukonstruota kaip dėžė. Visos jos dalys tarpusavyje sąveikauja, sudarydamos labai tvirtą konstrukciją, kuri susidūrimo su automobiliu atveju išlieka tvirta. Išbandėme šį sunkvežimį itin sunkiomis sąlygomis – sunkesnėmis, nei jums kada nors teks. Ir dabar esame įsitikinę, kad tai tvirčiausia priekinė dalis savo sektoriuje.

„Volvo FMX“ apsauginė plokštė

Apsauginė plokštė.

Ši apsauginė plokštė po varikliu tikrai verta savo vardo. Ji yra 3 mm storio ir saugo ne tik karterio dugninę, bet ir žarnas bei aušintuvą. Viskas, ką galima pažeisti važiuojant bekele, yra apsaugota, net kai važiuojate atbuline eiga.

Apsauginė plokštė turi dar vieną privalumą: jei važiuojate labai dulkėtoje aplinkoje, plokštė sumažina dulkių sūkurius po sunkvežimiu.