„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)

Geriausia programėlė sunkvežimių vairuotojui.

Visada kontroliuokite savo „Volvo FMX“. Valdykite sunkvežimio klimato sistemą, ir jis bus pasiruošęs išvykti tada, kada ir jūs. Viskas, ko jums reikia, yra programėlė „My Truck“.„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Parking climate“ (autonominis vėsintuvas) „My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Alarm and lock“ (signalizacija ir užraktas)

Visada sugrįžkite į malonų klimatą kabinoje.

„My Truck“ suteikia galimybę klimato kontrolės sistemą paleisti iš karto ir iš bet kurios vietos. Taip pat galite nustatyti, kad ji įsijungtų suveikus laikmačiui arba pagal savaitinį grafiką.


Jauskitės saugūs.

Įsitikinkite, ar užrakinote duris ir ar tinkamai įjungėte signalizaciją. Jeigu signalizacija išsijungs, jūs būsite įspėti nedelsiant.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Dashboard“ (prietaisų skydas) „My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Trucks“ (sunkvežimiai)

Patikrinkite prietaisų skydelį prieš įlipdami.

„My Truck“ suteikia galimybę patikrinti degalų, „AdBlue“, variklio alyvos, ploviklio ir aušinimo skysčio lygius, taip pat akumuliatoriaus ir lempučių būklę.

Viena programa valdo visus...

Prijunkite visą savo parką prie vienos programėlės. Jums tereikia bakstelėti mygtuką ir laikytis nurodymų. Suteikite visiems sunkvežimiams unikalų pavadinimą ir paveikslėlį, tuomet galėsite juos lengvai rasti sąraše.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: „Start“ (užvedimas)

...arba vienas sunkvežimis su daugybe programėlių.

Programėlę galima parsisiųsti nemokamai, prie vieno sunkvežimio galite prijungti neribotą skaičių įrenginių.  

 
Nuo ko pradėti.  

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPad“. „Connect new truck“ (prijungti naują sunkvežimį)

Jums reikia naujo „Volvo FMX“ su aktyvuota „My Truck“ programėle. Nueikite į „App Store" ir parsisiųskite programėlę.
Dabar jums tereikia prijungti savo sunkvežimį iš programėlės. Negali būti paprasčiau.