„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)
„Volvo" parama

Visuomet jums padėsime. Ir jūsų kelyje.

Galime padėti jūsų kasdieniame darbe daugeliu būdų, kad jums būtų lengviau, saugiau ir galbūt net smagiau.

Vairuotojų mokymas. Darbas statybos segmente

Pagalba kasdieniame darbe


Vairuotojų mokymas.
Darbas statybos segmente.

„Volvo FMX“ siūloma unikali paslauga: „Driver Development“ (vairuotojų tobulinimosi) kursas „Darbas statybose“. Tai vienos dienos auditorijoje kursas, kuriame nagrinėjami asmeninės saugos metodai ir veiksmingo darbo bei rizikos sumažinimo būdai. Taip pat įtraukta važiavimo bekele metodika, instruktuojanti, kaip išvengti avarijų ir neįklimpti bei ką daryti, jei taip nutiktų.
Aptariamos ir transporto priemonių ypatybės, susijusios su važiavimu bekele, įvairiais antstatais ir galios nuėmimo įtaisų naudojimu. Taip pat sužinosite, kaip išnaudoti visą sistemų, pvz., „I-Shift“ ir visų ratų pavaros, potencialą.

Sužinokite daugiau apie „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programą profesionaliems vairuotojams.

Degalų sąnaudų valdymo ekspertai

„Fuel Advice“.
; Jūs turite galimybę bendrauti su mūsų degalų sąnaudų mažinimo ir jų valdymo ekspertais. Kiekvieną mėnesį jie jums siunčia išplėstines degalų sąnaudų ataskaitas su konkrečiai jums skirtais patarimais. Jei norite gauti daugiau patarimų, kreipkitės į specialią pagalbos tarnybą arba prisijunkite prie priemonių komplekto, kur rasite praktiškų patarimų ir naujų idėjų.

Kaip „Volvo Trucks“ gali man padėti taupyti degalus? Daugiau sužinokite čia.

„Dynafleet“ programa

„Dynafleet“ programa
Ši programėlė gerokai palengvina jūsų, kaip vairuotojo, darbą ir, tikimės, suteikia daugiau malonumo. Galite stebėti savo degalų naudojimo veiksmingumo rezultatą ir reitingą, taip pat vairavimo laiką ir dominančias vietas žemėlapyje. Be to, galite palyginti savo rezultatus su kolegų duomenimis. Šia programėle galima naudotis išmaniajame telefone arba planšetėje.

„Volvo FMX“ skirtas „Work Remote“

„Work Remote“.
Elektroninio valdymo pakaba (ECS) padidina vairavimo patogumą ir padeda užtikrinti krovinio saugumą. ECS4 yra naujausia tokio tipo pakabos versija, kuri siūlo dar daugiau galimybių, įskaitant „Work Remote“. Dabar galite visiškai kontroliuoti transporto priemonės aukštį, įrangą (pvz., galios nuėmimo įtaisus) bei antstato funkcijas. „Work Remote“ pultas turi ir apkrovos indikatorių. Nuo šiol viskas paklūsta jūsų valiai: kai sėdite už vairo ir kai vaikščiojate aplink sunkvežimį.

Stiprus prekybos atstovų tinklas

Pagalba jūsų sunkvežimiui


1 100 serviso centrų pasiruošę jums padėti visur.
Jūs, kaip „Volvo“ klientas, galite naudotis plačiu mūsų serviso centrų tinklu, kuriame dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai visada pasiruošę jums padėti. Vien tik Europoje mes turime virš 1 100 įvairiose šalyse veikiančių serviso centrų. Taigi, net jei esate toli nuo namų, pagalba visada bus netoli.

Artimiausio serviso centro ieškokite čia

„Volvo Action Service On Call“

Reikia pagalbos?
Tiesiog paspauskite mygtuką.

Sunkvežimis staiga sugedo tolimame užkampyje? „Volvo Action Service“ tarnybą išsikviesite vienu mygtuko paspaudimu. „VAS On Call“ jus automatiškai sujungs su operatoriumi, kalbančiu jūsų gimtąja kalba (ji bus nustatoma pagal tai, kokiai šaliai priklauso į skaitmeninį tachografą įstatyta kortelė). O kai prisijungsite, serviso pagalba bus teikiama greitai ir tiksliai, nes tarnybos darbuotojai jau žinos jūsų sunkvežimio identifikacinį kodą, jūsų buvimo vietą ir galimus diagnostinius klaidų kodus.

„Volvo FMX“ naujas „Techninės priežiūros planavimas“

Būsimos techninės priežiūros planavimas. Apsisaugokite nuo netikėtumų.
Jei yra įdiegta telematinė sąsaja, serviso centras gali gauti įvairios informacijos apie, pvz., variklio duomenis, ridą, degalų sąnaudas, aktyvius klaidų kodus, vairavimo sąlygas ir pagrindinių komponentų (stabdžių trinkelių, sankabos, akumuliatorių baterijų, oro džiovintuvo ir t. t.) būklę. Tai reiškia, kad mes jus galime laiku įspėti, jog užkirstumėte kelią neplanuotai prastovai. Tačiau svarbiausia yra tai, jog prieš jums atvykstant į serviso centrą mes būsime visiškai pasiruošę. Todėl sutaisytas sunkvežimis netrukus bus grąžintas jums ir jūs galėsite tęsti kelionę. Naujas „Techninės priežiūros planavimas“ yra pasirenkamas pasirašius naują Auksinę „Volvo“ sutartį.

„Features Online“

„Features Online“. Jūsų bevielis technikas.
Yra remonto darbų, dėl kurių nebūtina vykti į serviso centrą. O dabar nereikia. Jei pasirinksite „Features Online“, serviso centro technikas bevieliu būdu prisijungs prie jūsų sunkvežimio ir sukalibruos ekrane pateikiamas degalų sąnaudas, degalų bako dydį (jei įrengėte papildomų bakų) ir jūsų pageidaujamą didžiausią leistiną greitį. Nuotoliniu būdu netgi galima įjungti apkrovos indikatoriaus funkciją. Jums tereikės tik trumpam sustoti pakelėje. Dar niekad anksčiau serviso centro paslaugos nebuvo teikiamos taip greitai. „Features Online“ galima užsakyti pasirinktinai pasirašius naują Auksinę „Volvo“ sutartį.

„Volvo Premium Lease“

Pagalba plėtojant verslą


„Volvo Premium Lease“.
Kartais yra racionaliau neturėti nuosavo sunkvežimio. „Volvo Premium Lease“ suteikia galimybę pasirinkti jūsų poreikius atitinkantį sprendimą, nes ši paslauga gali apimti finansavimą, kelių mokesčius, draudimą, remontą bei techninę priežiūrą ir net padangų keitimą.
Gausite daug naudos dėl fiksuotų ir prognozuojamų kaštų, nes galėsite tiksliau planuoti biudžetą, pagerinsite pinigų srautus ir sumažinsite kapitalo sąnaudas.

Pasiskaitykite apie visus mūsų finansavimo sprendimus čia.