„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)

Naujojo „Volvo FMX“ kabinų specifikacijos

Šiame puslapyje pateikiami:
  • Kabinų matmenys
  • Kabinų savybės

Parsisiųskite išsamias kabinų specifikacijas (PDF)

Kabinų matmenys

Dieninė kabina
Dieninė kabina (FMX-DAY) su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Kabinos vidaus aukštis – 157 cm, aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 114 cm.

 

Miegamoji kabina
Miegamoji kabina (FM-SLP), kurioje patogu nakvoti vienam arba dviem žmonėms. Vidaus aukštis 157 cm, 114 cm ant variklio skyriaus dangčio.

 

„Globetrotter“ kabina
„Globetrotter“ (FMX-HSLP) kabinoje gali patogiai nakvoti vienas arba du asmenys. Kabinos viršutinėje dalyje yra papildomų daiktadėžių. Kabinos vidaus aukštis – 196 cm, aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 153 cm.

 „Volvo FMX“ dieninė kabina, vaizdas iš šono    „Volvo FMX“ miegamoji kabina, vaizdas iš šono    „Volvo FMX Globetrotter“ kabina, vaizdas iš šono
Vaizdas iš šono Vaizdas iš šono Vaizdas iš šono
 
 „Volvo FMX“ dieninė kabina, vaizdas iš viršaus    „Volvo FMX“ miegamoji kabina, vaizdas iš viršaus    „Volvo FMX Globetrotter“ kabina, vaizdas iš viršaus
Vaizdas iš viršaus Vaizdas iš viršaus Vaizdas iš viršaus
 
 „Volvo FMX“ dieninė kabina, interjero vaizdas iš šono    „Volvo FMX“ miegamoji kabina, interjero vaizdas iš šono    „Volvo FMX Globetrotter“ kabina, interjero vaizdas iš šono
Matmenų vaizdas Matmenų vaizdas Matmenų vaizdas

Ekipažo kabina
Ekipažo kabinoje yra daug vietos keliems papildomiems keleiviams (iki 7 asmenų). Vidaus aukštis: 1 590 mm.
       
 Volvo FMX crew cab side view
 
       
 Volvo FMX crew cab top view        

Kabinų savybės

Kabinos keturių taškų pakaba
Spyruoklės su slopintuvais, universali ar pneumatinė pakaba su automatiniu lygio valdymu visiškai pneumatinė pakaba.

Oro įleidimo angos
Oro įleidimo angos įrengtos kairėje pusėje (galima rinktis aukštesnę arba žemesnę padėtį).

Spalvos
Galima rinktis iš maždaug 850 variantų.

Sėdynių apmušalai
„Robust“ Tekstilė, tekstilė / vinilas arba oda
„Dynamic“ Tekstilė, tekstilė / vinilas arba oda
„Progressive“ Minkšta tekstilė arba oda
Visas patogias sėdynes galima užsisakyti su vėdinimo funkcija.

Sienų apmušalai
„Robust“ Vinilas
„Dynamic“ Tekstilė
„Progressive“ Tekstilė

Vairuotojo sėdynė
Galima rinktis vieną iš dviejų komforto lygių: „Standard“ ir „Comfort“. Abiems lygiams galima rinktis norimus apmušalus. Bendras sėdynės išilginio reguliavimo tarpsnis – 200 mm, vertikalaus – 100 mm. Standartinė vairuotojo sėdynė yra su galvos laikikliu, su atlošiama ir reguliuojama nugaros atrama, reguliuojamas jos aukštis ir išilginė padėtis, reguliuojama juosmens atrama bei sėdynės atlošimo kampas.

Keleivio sėdynė
Galima rinktis vieną iš dviejų komforto lygių: „Standard“ ir „Comfort“. Abiems galima rinktis norimus apmušalus. Standartinėse keleivio sėdynėse yra galvos atramos.

Gultai
Apatinio gulto matmenys 70×200 cm.

16 cm čiužinys su spyruoklėmis maišeliuose užtikrina išskirtinį komfortą. Trys standumo lygiai: minkštas, pusiau standus ir standus. Čiužinys uždengtas apsauginiu apdangalu, todėl ant jo itin patogu miegoti ir gultą lengva pakloti.

Viršutinio „Comfort“ gulto matmenys: 70×190 cm arba 60×190 cm (parinktis „Globetrotter“ kabinai).

 

Vidinės daiktadėžės
Virš priekinio stiklo yra du daiktų skyriai su nuleidžiamomis durelėmis ir keturios ISO angos, kurių viena skirta tachografui. Miegamojo kabinoje ir „Globetrotter“ kabinoje po gultu yra du dideli daiktų laikymo skyriai, kurie prieinami iš išorės, miegamojo dalyje yra dvi daiktadėžės žurnalams ir mažiems daiktams. Prietaisų skyde yra keturios atviros daiktadėžės, maža daiktadėžė, DIN laikymo anga, dėtuvė ir laikiklis buteliams.

Išorinės daiktadėžės
Iš išorės pasiekiamas daiktadėžes galima rasti už keleivio ir vairuotojo sėdynių.

Stoglangis
Kabinoje įtaisytas stoglangis, kurį galima praverti 50 mm. Viduje yra perforuota užuolaida, kuri yra kaip tinklelis nuo vabzdžių, kai stoglangis atidaromas. Stoglangis valdomas rankiniu būdu.

Vairaratis
Dviejų dydžių vairaratis – 450 arba 500 mm skersmens, tai priklauso nuo sunkvežimio specifikacijų. Vairo vertikalaus reguliavimo intervalas – iki 90 mm, jo pasvirimo kampo reguliavimo intervalas – 28 laipsnių. Vairą galima įsigyti su oro pagalve arba be jos. Vaire integruotais valdikliais galima saugiai ir patogiai valdyti pastovaus greičio palaikymo sistemą, garso signalą, telefoną ir vairuotojo informacijos bei pagalbinės informacijos ekrane esančias funkcijas.

Klimato sistema
Galima rinktis vieną iš dviejų klimato sistemų, kurios patenkins visus poreikius:

  • Rankiniu būdu valdomas oro kondicionierius (MCC).
  • Oro kondicionierius su automatine temperatūros kontrole (ECC/ECC2).

Klimato kontrolės sistema gali būti su kabinos ir autonominiu kabinos šildytuvu.