„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)
„Kuo daugiau jį naudosite, tuo geriau jis atrodys.“

Naujas „Volvo FMX“ atrodo daug tvirtesnis, nes pats sunkvežimis tapo daug patvaresnis. Galima teigti, kad dizaineris be galo sąžiningas – suteikia galimybę pamatyti sunkvežimį tokį, koks jis iš tiesų yra: tai itin tvirtas ir patvarus įrenginys.

Už „Volvo Trucks“ eksterjero dizainą atsakingas Asokas George'as, turintis talentą „Volvo“ prekių ženklą perteikti vaizdine kalba.

„Volvo FMX“ yra statybų sunkvežimis, kuriame tvirtumas ir patvarumas akivaizdžiai išreikštas taip, kaip būdinga „Volvo“. Jis pasižymi charakteriu, kuris deramai atrodo karjere arba kasykloje. Tačiau mes ištobulinome ir jo dizainą – ir būdamas oro uoste ar mieste tarp žmonių jis neatrodytų ne vietoje. Tai kaip tik tas patrauklus prekės ženklui būdingas tvirtumas.”

Pašalinome viską, kas neprideda vertės

Kaip paaiškinti sąžiningumą?

„Sunkvežimis turi visus žinomus FMX elementus, tik jie buvo patobulinti ir pagerinti. Apsauginis rėmas tvirtesnis ir didesnis, kaip ir kampiniai buferiai, kurie dabar turi tokius pačius matomus fiksatorius, kad būtų lengviau juos pakeisti. Centrinis vilkimo įtaisas nebepaslėptas plastikinėje apdailoje, o nauji priekiniai žibintai įtaisyti aukščiau, kur mažiau galimybių juos pažeisti.”

„Volvo FMX“ kampinis buferis

Neslėpkite jo – patobulinkite jį

Padarius fiksatorių matomą, buvo patobulintas ir jo dizainas. Tai atitinka pridėtinės funkcionalumo vertės sukūrimo filosofiją. Prireikus pakeisti vieną iš patvarių kampinių buferių ar kėbulo elementų, dabar tą galima padaryti labai greitai ir paprastai. Kiti vaizdiniai patobulinimai – didesnė emblema ir lietas įžambus brūkšnys. Tačiau kaip visa tai atrodys sunkvežimiui dirbant?

Gimęs dirbti

„Žmonės, kurie vairuoja „Volvo FMX“, yra profesionalai. Jie vertina detales, kasdienėse situacijose padedančias geriau atlikti darbą. Šio dizaino patvarumas padės jiems padaryti daugiau darbo ir susidurti su mažiau erzinančių vėlavimų. Žinoma, dirbdamas sunkvežimis apsibraižys ir išsipurvins. Tačiau tikiu, kad tai tik padidins jo patrauklumą. Panašiai kaip džinsai – kuo daugiau jį naudosite, tuo geriau jis atrodys.“

Asokas George'as

Važiavimas

Realiame gyvenime sunkvežimis daro galingą įspūdį. Žemesnė kabinos priekinė dalis iš tiesų yra 40 milimetrų aukštesnė, o priekinė apsauginė plokštė pabrėžia jos didesnę prošvaisą. Kaip ir kituose naujuose „Volvo“ gaminiuose, nauji priekiniai žibintai turi būdingą V formos šviesos diodų juostą, tačiau yra unikalios kompaktiškesnės formos.

Linkėjimai laimingos kelionės

Mums besiruošiant išeiti, Asokas George'as pasiūlo pamąstyti:

„Su pirmuoju FMX sukūrėme statybų segmento dizaino ikoną. Dabar, praėjus viso labo trejiems metams, keliame kartelę dar aukščiau. Keičiame žaidimo taisykles – dar kartą.“

Patyrinėkite tikro statybinio sunkvežimio išsamią informaciją čia

1
Dizainas