„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4 arba 8×6

D11 arba D13 (330–540 AG)
„Volvo FMX“ skirta „I-Shift“
Pakelkite ranką už visus varančiuosius ratus su „I-Shift“

Iki šiol, užsisakant „Volvo FMX“ su priekine varančiąja ašimi, reikėjo rinktis mechaninę arba automatinę „Powertronic“ pavarų dėžę. Tačiau įdiegus naujausius patobulinimus, „I-Shift“ gali būti montuojama į visus sunkvežimius ir su priekine varančiąja ašimi.

Dėl modifikuotos „I-Shift“ klientai gali užsisakyti 4x4, 6x6 arba 8x6 konfigūracijos sunkvežimį su „Volvo“ automatizuota „I-Shift“ pavarų dėže. Su šia parinktimi bet kuriuo momentu galima rinktis rankinį arba automatinį pavarų perjungimą. Prireikė tik nedidelių pakeitimų, ir išmanioji pavarų dėžė buvo pritaikyta priekinėms varančiosioms ašims. Astrida Drewsen yra gaminių vadovė, atsakinga už pasiūlos asortimento, į kurį įeina D11 bei D13 jėgos agregatai, plėtrą.

Visur, kur yra pavojus įstrigti

Kam jos reikia

„Tai reiškia, kad mūsų populiariausia pavarų dėžė įgalina „Volvo FMX“ įveikti nelygų ir kalvotą reljefą komfortiškai ir taupant degalus. Tai itin svarbu sunkiomis sąlygomis ir ten, kur reikia daug manevruoti. Ji leidžia vairuotojui šiek tiek atsipalaiduoti ir leisti „I-Shift“ nudirbti dalį darbo. Tuo pačiu ji užtikrina mažiausias įmanomas degalų sąnaudas“, – aiškina Astrida Drewsen.

„I-Shift“ pavarų dėžė

Greitai ir sklandžiai

„I-Shift“ greitai ir sklandžiai perjungia pavaras, todėl ją taip pamėgo vairuotojai. Be to, ji pakankamai išmani ir „žino“, kada peršokti pavaras. Tačiau vairuojamumas nėra vienintelis privalumas: sklandus pavarų perjungimas mažina jėgos agregatų ir padangų apkrovą, o tuo pačiu – ir techninės priežiūros išlaidas.

Abiejų galimybių pranašumai

„Visada turite galimybę pasirinkti rankinį režimą – pavyzdžiui, kai norite būti tikri, kad važiuojant slidžiu ruožu pavara nepersijungs. Žinoma, ekstremaliausioms sąlygoms vis dar galima rinktis „Powertronic“ ir rankinį režimą. Tačiau bendriems statybų darbams ši pavarų dėžė tinka idealiai. Taip ir vairuotojas, ir vežėjas gali pasinaudoti abiejų galimybių pranašumais“, – sako Astrida Drewsen.

Optimali programa

Dėl galimybės „I-Shift“ pritaikyti pagal naudojamą sunkvežimio vairavimo tipą, „Volvo FMX“ idealiai tinka statybos užduotims – ir važiuojant keliu, ir bekele. Be kita ko, „I-Shift“ statybų programa siūlo tokius režimus, kaip „P+“ prastiems keliams. Šis režimas užtikrina, kad pavaros būtų keičiamos varikliui veikiant didesnėmis apsukomis. Statybų parinktis galima derinti ir su degalų taupymo parinktimis. Todėl važiuojant plentu, galima naudoti „I-See“ funkciją.

Astrida Drewsen

Kur ir kada?

„8×6 konfigūracijos „Volvo FMX“ su „I-Shift“ pavarų dėže tobulai tinka keliams tiesti ir prižiūrėti – ar bet kuriai kitai situacijai, kur sunkvežimį sudėtinga nuvaryti į darbo aikštelę“.

Astrida Drewsen apibendrina naująją „I-Shift“ ir priekinių varančiųjų ašių partnerystę. „Tai bus vertinama visur, kur iškils pavojus įstrigti, ir visada, kai reikės daug dirbti su sankaba ir pavarų svirtimi“.

Čia išstudijuokite „I-Shift“ ir programinės įrangos parinktis

9
„I-Shift“