„Volvo FMX“

Šiuolaikiškos konstrukcijos sunkvežimis „Volvo FMX“ suprojektuotas taikant naujoviškus sprendimus ir novatoriškas ypatybes.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 arba 10×6

D11 arba D13 (330–540 AG)
„Volvo FMX“ apsisukimo spindulys
Taupykite pinigus – sutrumpinkite važiavimo laiką

Kalbant apie išskirtinį manevringumą, niekas neprilygsta strateginiam dviejų ar trijų besisukančių ašių išdėstymui. Dabar „Tridem“ koncepcija galima su nauja pneumatine pakaba, specialiai skirta statybų darbams.

Mažesnis apsisukimo spindulys ne tik praverčia ankštose erdvėse. Strateginis planuotojas Peteris Frleta aiškina, kaip dažnai paaiškėja, kad daugiausia sutaupyti galima taupant laiką. „Tai nebūtinai turi būti serpantino posūkis, o tiesiog staigus kelio posūkis, kuris gali reikšti, kad reikia sustoti, pasukti, pavažiuoti atbuline eiga ir vėl pasukti. Tačiau turint „Tridem“ tai retai sukelia sunkumų. Jūs netgi galite įvažiuoti į nediduką gyvenamąjį rajoną ir išsikrauti sode.“ O sukant sutaupytas laikas padidina vežėjo našumą.

Puikus stabilumas sunkvežimiui pasvirus

„Tridem“ su pneumatine pakaba

„Rekomenduojame „Tridem“ statybų darbams ir keliuose, ir žvyrkeliuose. Dėl naujos pneumatinės pakabos ir didesnės prošvaisos sunkvežimis tampa labai universalus. O stiprūs trijų ašių stabilizatoriai tiesiog po kroviniu užtikrina puikų stabilumą sunkvežimiui pasvirus”, – sako Peteris Frleta, kai į kambarį įeina gaminių planuotojas Bosse Franzonas.

„Jei važiuojate nepakrautas ir pakeliate velkamąją ašį, kad taupytumėte degalus, ši sistema užtikrina geresnę trauką varančiaisiais ratais. Be to, dėl didesnės prošvaisos ir pakeltos velkamosios ašies lengviau įveikti statesnes įkalnes ir neįstrigti“.

Bosse Franzonas

Važiuojant keliu ir bekele

„Dažnai pakanka tarpašinio diferencialo blokavimo įrenginio, kad su „Tridem“ būtų galima įveikti labai slidų reljefą“, – sako Peteris Frleta. O jei reikia važiuoti ir keliu, ši sistema suteikia visus įmanomus privalumus: manevringumą ir komfortą chaotiškoje statybų aikštelėje bei manevringumą ir mažesnes degalų sąnaudas kelyje“.

Degalų taupymas ir vairuotojo sveikatos tausojimas

Darbas statybose paprastai reiškia, kad bent pusę viso darbo laiko sunkvežimis bus vairuojamas nepakrautas, todėl galimybė pakelti ašį gali padėti gerokai sutaupyti degalų. O turint omenyje, kokį diskomfortą jaučia vairuotojas, kratydamasis po statybų aikštelę tuščiu sunkvežimiu, pneumatinė pakaba gali padėti apsaugoti vairuotoją nuo profesinių ligų.

Baigiamasis žodis

Bosse Franzonas aiškina, kad „Tridem“ koncepcija kilusi iš Skandinavijos ir kad Švedija yra viena iš šalių, kurioje nauji statybos projektai pradedami nutiesiant kelią. „Visas „Tridem“ gerumas yra tas, kad šią sistemą galima veiksmingai naudoti įvairiuose keliuose ir situacijose – net ankščiausiuose užkampiuose”.

Tą girdėdamas Peteris Frleta pakelia kumštį ir pareiškia: „Daugiau ašių statyboms“.

Sužinokite daugiau apie triašio vežimėlio privalumus.

4
„Tridem“