It’s Brazil!
JE TO BRAZÍLIA!

Globetrotter Club je hrdý, že vám môže predstaviť ďalší výlet. Pozývame vás, aby ste sa k nám pridali a zažili nezabudnuteľnú a luxusnú cestu do Brazílie. Čakajú vás magické noci v Riu a dokonalý relax na slnkom zaliatych plážach. 

 

It’s Brazil!

RUŠNÝ NOČNÝ ŽIVOT. NÁDHERNÉ PLÁŽE. ZÁBAVA BEZ KONCA.
Cestu po Brazílii začneme v Curitiba, kde navštívime výrobný závod Volvo. Potom bude nasledovať naša prvá nezabudnuteľná večera a po krátkej aklimatizácii sa veci dajú do pohybu - odletíme do Ria. 

RIO DE JANEIRO NIKDY NESPÍ.
Mýtami opradené Rio vás určite nesklame. Pripravte sa na úžasné dni na legendárnych plážach (náš 5* hotel je priamo na pláži Copacabana), na hudbu a tanec na oslnivých diskotékach, výborné jedlo, dych berúce pamiatky a ešte omnoho viac. 


It’s Brazil!


A NAKONIEC - VEĽA, VEĽA SLNKA.
Naša cesta ďalej pokračuje na sever, do utajeného luxusného rezortu. Našli sme pre vás miesto, kde si budete môcť vychutnať všetko od surfovania až po dobrodružné výpravy do divočiny. Náš rezort je tiež ideálny na dokonalý relax - len tak oddychovať na lehátku, vychutnávať si osviežujúci drink, počúvať šumenie oceánu a pritom myslieť na to, ako ďaleko je od vás studená slovenská jeseň. 

ČO JE GLOBETROTTER CLUB?
Globetrotter Club odmeňuje svojich verných zákazníkov. Organizujeme výlety do najneobyčajneších miest sveta - a vy ste viac ako vítaný, stať sa jeho členom. 

PRIDAJTE SA K NÁM A NAVŠTÍVTE BRAZÍLIU! 
Kúpte si ťahač FH13 42T (alternatívne 62T, 62R, 64R) s vysokou spacou kabínou Globetrotter, alebo 3 ťahače FH13 42T (alternatívne 62T, 62R, 64R) so spacou kabínou Globetrotter. 

Pre viac informácií týkajúcich sa výletu prosím kontaktujte vášho najbližšieho predajcu. 

Spoločnosť Volvo Trucks si vyhradzuje právo na zmeny programu a podmienok zájazdu.