Originálne náhradné diely Volvo

Udržiavajú vaše vozidlo na ceste.

Vaše nákladné vozidlo Volvo bolo pre vás vyrobené s dôrazom na kvalitu do najmenšieho detailu. Nové vozidlo je najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie. Takže, čo urobiť, aby zostalo v tomto stave?

Vďaka originálnym náhradným dielom Volvo bude vaše vozidlo funkčné, dostupné, a tak aj ziskové. Dokonalý súlad medzi správnymi náhradnými dielmi a špecifikáciami pomôže zachovať palivovú hospodárnosť vášho vozidla a udržať palivové náklady a emisie na nízkej úrovni. Originálne náhradné diely Volvo sú dôležité pre maximálnu prevádzkyschopnosť a dosiahnutie čo najvyššej profitability vozidla.


Originálna kvalita a najnovšie znalosti

Originálna kvalita a najnovšie znalosti.

Ubezpečujeme vás, že používame len originálne náhradné diely Volvo s cieľom zachovať pôvodný stav. O servis sa postarajú naši vyškolení mechanici, ktorí neustále rozširujú svoje odborné znalosti a držia krok s najnovšími technologickými trendmi. Naše servisné dielne sú tiež vybavené efektívnymi diagnostickými systémami a databázami, širokou škálou špeciálnych nástrojov a najnovšou technickou literatúrou. Keď prídete s nákladným vozidlom do dielne Volvo, vždy vás vopred informujeme o odporúčanom servise a oznámime vám, kedy bude vozidlo pripravené vrátiť sa na cesty.

Správne náhradné diely

Správne náhradné diely.
V správny čas na správnom mieste.

Spoločnosť Volvo Trucks pôsobí na viac ako 140 trhoch prostredníctvom siete kvalitných servisných centier a predajcov. Volvo ponúka viac ako 100 000 náhradných dielov. Náš moderný logistický systém sa postará o rýchle a jednoduché dodanie potrebných náhradných dielov počas servisnej prehliadky u vášho predajcu Volvo alebo vo vašej servisnej dielni Volvo. Okrem toho vám zabezpečíme dostupnosť všetkých dôležitých náhradných dielov pre vaše vozidlo po dobu minimálne 15 rokov po stiahnutí modelu z výroby, takže si môžete dlhé roky užívať maximálnu prevádzkyschopnosť vozidla.

Výhodná kúpa

Výhodná kúpa.

Rozdiel medzi výnimočnou a zlou kvalitou spočíva v detailoch. Aj keď napríklad nemôžete vidieť rozdiel vo výbere materiálu, z dlhodobého hľadiska rozhodujú práve tieto detaily. Naše náhradné diely sme starostlivo testovali s cieľom zaručiť optimálny výkon a dokonalé prispôsobenie vášmu nákladnému vozidlu Volvo. Preto môžeme s istotou povedať, že kupovať Originálne náhradné diely Volvo sa skutočne oplatí. Môžete sa spoľahnúť na to, že budú dokonale súčinné s ostatnými komponentmi vozidla. Ak k tomu pridáte záruku Volvo, ktorá pokrýva náhradné diely, prácu a následné škody, získate dokonalú ochranu.