Výmenné náhradné diely

Vaše Volvo do poslednej súčiastky

Využívajte naplno schopnosti vášho nákladného vozidla Volvo s výmennými náhradnými dielmi Volvo – výhodný spôsob zachovania kvality značky Volvo.

Výmenné náhradné diely POČAS NÁŠHO procesu spracovania sa vrátené opotrebované náhradné diely a jadrá úplne rozmontujú, aby sme mohli presne zhodnotiť ich stav. Z jadra sa potom demontujú súčasti a dôkladne sa očistia predtým, ako podstúpia ďalšiu kontrolu. Všetky súčasti vystavené väčšiemu opotrebovaniu, ako ložiská, tesnenie a kefky, sa nahradia úplne novými originálnymi náhradnými dielmi Volvo. V prípade potreby sa súčasti opracujú podľa najnovších technických parametrov a následne sa znovu zložia. Potom sa opäť testujú s cieľom overiť výkon produktu. Všetky výmenné náhradné diely Volvo sú v ponuke za výhodnú cenu a s rovnakými záručnými podmienkami ako naše úplne nové originálne náhradné diely Volvo.

 Výmenné náhradné diely KEĎ POUŽIJETE výmenné náhradné diely Volvo, môžete si byť istí ich kvalitou a výkonom, ktoré vám dokáže ponúknuť jedine značka Volvo. Každý výmenný náhradný diel sa pred odchodom z továrne testuje a v našich dielňach ho montujú mechanici spoločnosti Volvo.

 

 

Výmenné náhradné diely Volvo sa spracovávajú s dôrazom na prísne kvalitatívne normy spoločnosti Volvo Trucks, ktoré zabezpečujú nízky dopad na životné prostredie.

 Výmenné náhradné diely POZRITE SI VIDEO a uvidíte, ako proces spracovania vdýchne výmenným náhradným dielom Volvo nový život. Kliknite sem a pozerajte.Obráťte sa na vášho predajcu spoločnosti Volvo a zistite viac o tom, ako vám výmenné náhradné diely Volvo môžu pomôcť zachovať vaše Volvo do poslednej súčiastky.