Modrá zmluva Volvo

Modrá vám zaručí pokojný spánok.

Modrá zmluva Volvo sa postará o preventívnu údržbu, zatiaľ čo pre vaše nákladné vozidlo vypracujeme spoločne servisný plán. Zlepšíme tým prevádzkyschopnosť a pomôžeme vám dosiahnuť vyšší zisk.

Plánované prestoje

Plánované prestoje znamenajú lepšiu prevádzkyschopnosť

Všetky servisné návštevy a opravy naplánujeme spoločne s vami. Vďaka tomu bude vaše nákladné vozidlo podávať požadovaný výkon, takže môžete plniť požiadavky zákazníkov a efektívnejšie riadiť vaše podnikanie.

Naši mechanici sú najlepší

Naši mechanici sú najlepší

O výborný stav vášho vozidla sa vždy postarajú naši vyškolení mechanici, ktorí vedia všetko o najnovších technológiách, vrátane komplexnej elektroniky. Používajú len originálne náhradné diely Volvo a majú prístup ku všetkým špeciálnym nástrojom a súčiastkam potrebným na kvalitnú a rýchlu opravu.

Servis v správny čas

Poskytujeme servis vždy v správny čas

Vaše vozidlo je vo výbornom stave vďaka individuálnemu servisnému plánu s dohodnutým termínom. Zavoláme vás do servisu a vykonáme všetky potrebné operácie, aby sme zabezpečili prevádzkyschopnosť a funkčnosť vozidla. Samozrejme budeme pracovať vtedy, keď nebudete vozidlo potrebovať, aby sme nenarušili vašu prevádzku – a sme neustále k dispozícii, ak sa vyskytne niečo neočakávané.

Šetríme čas, námahu a peniaze

Šetríme čas, námahu a peniaze

Časový rozvrh a rozsah zmluvy je prispôsobený vaším potrebám, takže ušetríte čas a námahu spojenú so servisom. Navyše poznáte vopred všetky náklady na údržbu a servis, vďaka čomu máte lepší prehľad. Celkové náklady spojené s vlastníctvom sú napokon nižšie, pretože vozidlo funguje hladko s menším počtom neplánovaných prestojov.

Chcete vedieť, ktorá servisná zmluva najlepšie vyhovuje vašim potrebám? Podrobnejšie informácie vám poskytne predajca spoločnosti Volvo Trucks.