Strieborná zmluva Volvo

Strieborná si poradí s nepríjemnými prekvapeniami.

Strieborná zmluva Volvo sa postará o preventívnu údržbu, obsahuje servisný plán pre vaše nákladné vozidlo a zahŕňa aj všetky opravy hnacej línie. Vďaka nej môžete riadiť podnik bez nežiaducich vysokých výdavkov na opravy.

Hnacia línia je v cene

Žiadny strach – hnacia línia je v cene

So Striebornou zmluvou Volvo si môžete vydýchnuť. Zahŕňa komponenty a opravy hnacej línie, čo zabraňuje vzniku situácií, kedy by sa náklady neúmerne zvýšili.

Najlepší mechanici

Postarajú sa o vás len tí najlepší mechanici

O špičkový stav vášho vozidla sa vždy postarajú naši vyškolení mechanici, ktorí vedia všetko o najnovších technológiách, vrátane komplexnej elektroniky. Používajú len originálne náhradné diely Volvo a majú prístup ku všetkým špeciálnym nástrojom a súčiastkam potrebným na kvalitnú a rýchlu opravu.

Servis v správny čas

Poskytujeme servis vždy v správny čas

Vaše vozidlo je vo výbornom stave vďaka individuálnemu servisnému plánu s dohodnutým termínom. Zavoláme vás do servisu a vykonáme všetky potrebné operácie, aby sme zabezpečili prevádzkyschopnosť a funkčnosť vozidla. Samozrejme budeme pracovať vtedy, keď nebudete vozidlo potrebovať, aby sme nenarušili vašu prevádzku – a sme neustále k dispozícii, ak sa vyskytne niečo neočakávané.

Udržiavame vaše vozidlo vo výbornom stave

Udržiavame vaše vozidlo vo výbornom stave

Všetky návštevy servisu a opravy sa prispôsobujú vašim obchodným operáciám. Vďaka takto naplánovaným prestojom je vaše nákladné vozidlo pripravené podať najlepší výkon. Vy môžete následne splniť požiadavky zákazníkov a sústrediť sa na zlepšovanie ziskovosti vášho podnikania.

Šetríme čas, námahu a peniaze

Šetríme čas, námahu a peniaze

Časový rozvrh aj rozsah zmluvy sú prispôsobené vašim potrebám. To znamená, že ušetríte čas a námahu spojenú so servisom. Navyše poznáte vopred všetky náklady na údržbu, servis a opravu hnacej línie, vďaka čomu máte lepší prehľad. Celkové náklady spojené s vlastníctvom sú napokon nižšie, pretože vozidlo funguje hladko a s menším počtom neplánovaných prestojov.

Chcete vedieť, ktorá servisná zmluva najlepšie vyhovuje vašim potrebám? Podrobnejšie informácie vám poskytne predajca spoločnosti Volvo Trucks.