Volvo Zlatá zmluva

Zlatá dodá vášmu podnikaniu ďalšie výhody.

Volvo Zlatá zmluva zaručuje najlepšiu možnú prevádzkyschopnosť, a keďže zahŕňa aj preventívnu údržbu a opravy nákladného vozidla, ponúka vám kompletný prehľad nákladov. Výsledkom je bezstarostné vlastníctvo, takže po celý čas sa môžete sústrediť na zlepšovanie vášho podnikania.

Záruka 100 % prevádzkyschopnosti

Modely FH a FM – záruka 100 % prevádzkyschopnosti

Modely Volvo FH a Volvo FM sľubujú 100 % prevádzkyschopnosť ako výsledok kombinácie modernej technológie a zručností mechanikov spoločnosti Volvo a našej rozsiahlej siete predajcov. Ak vaše nákladné vozidlo nebude podávať požadovaný výkon, poskytneme vám náhradné vozidlo alebo finančnú kompenzáciu.
Ďalšie informácie

Maximálna dostupnosť

Modely FE a FL – maximálna dostupnosť

Všetky dôležité systémy našich nových nákladných vozidiel Volvo FE a Volvo FL sú prepojené s našim systémom. To nám umožňuje identifikovať a riešiť menej závažné problémy ešte predtým, než prerastú do väčších porúch. Výhoda pre vás: maximálna dostupnosť vozidla a možnosť poskytovať efektívnejšie prepravné služby.
Ďalšie informácie

Zaslúžite si len to najlepšie

Zaslúžite si len to najlepšie

Všetci naši mechanici sú vyškolení odborníci, ktorí vedia všetko o najnovších technológiách, vrátane zložitej elektroniky. Používajú len originálne náhradné diely Volvo, poznajú presnú polohu vášho vozidla a majú prístup ku všetkým špeciálnym nástrojom a súčiastkam potrebným na dôkladnú a rýchlu opravu.

Servis v správny čas

Poskytujeme servis vždy v správny čas

Vaše vozidlo má individuálny servisný plán a plán preventívnej údržby s dohodnutými termínmi návštev. Zavoláme vás do servisu a vykonáme všetky potrebné operácie, aby sme zabezpečili prevádzkyschopnosť a funkčnosť vozidla. Samozrejme budeme pracovať vtedy, keď nebudete vozidlo potrebovať, aby sme nenarušili vašu prevádzku – a sme neustále k dispozícii, ak sa vyskytne niečo neočakávané.

Všetko je v cene

Žiadny strach – všetko je v cene

S Volvo Zlatou zmluvou máte všetku údržbu a opravy v cene po celú dobu trvania zmluvy. Nevzniknú vám žiadne neočakávané náklady a nemusíte si robiť starosti s prestojmi a nákladnými poruchami.

Každý deň o krok vpred

Každý deň o krok vpred – s lepším podnikom

Vďaka Volvo Zlatej zmluve je jednoduché vlastniť nákladné vozidlo. Nemusíte strácať čas vybavovaním servisu a poznáte presnú výšku mesačných nákladov. Každý deň ste preto o krok vpred s nižšími nákladmi spojenými s vlastníctvom. Dokonca aj zostatková hodnota vášho vozidla je oveľa vyššia.

Chcete vedieť, ktorá servisná zmluva najlepšie vyhovuje vašim potrebám? Podrobnejšie informácie vám poskytne predajca spoločnosti Volvo Trucks.