d

Všetko je o prevádzkyschopnosti

Vozidlo je kľúčové, no je to len začiatok toho, čo všetko vám môžeme ponúknuť.

Prečítajte si nasledujúce články a zistite, ako vám našich desať najlepších služieb môže pomôcť pri riadení vášho podniku.

Nejde nám len o udržanie vášho nákladného vozidla na ceste. Pomáhame vám aj zabezpečiť jeho výkon, dosiahnuť lepšiu úsporu paliva, bezpečnejšie prostredie pre vodičov a lepšiu hospodárnosť. To všetko v snahe udržať vaše nákladné vozidlo a podnikanie v prevádzke.


1 DYNAFLEET Systém riadenia vozidlového parku, ktorý vám poskytuje lepší prehľad o vašom podnikaní, a pomôže vám udržať finančné výsledky pod kontrolou. arrow 5 GENUINE VOLVO SERVICE 
Je to viac než len vysokokvalitná služba – ide o radosť zo skutočného partnerstva so servisnou dielňou. arrow
dotted line
2 VOLVO ZLATÁ ZMLUVA 
Vďaka dobrej komunikácii, pripojeniu a inteligentnému predbežnému plánovaniu môžete s Volvo Zlatou zmluvou získať 100 % prevádzkyschopnosť. arrow
6 POZDRAVY ZO SERVISU 
Samuel Lönnqvist, mechanik a vedúci pracovník spoločnosti Volvo Trucks, nám porozprával o živote v servisnej dielni a o tom, že sa učíte celý život. arrow
dotted line
3 VOLVO ACTION SERVICE 
Zistite viac o tom, ako získať inteligentnejšiu a rýchlejšiu pomoc na cestách vďaka tlačidlu VAS. arrow
7 ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY VOLVO 
Každá súčasť nákladného vozidla bola optimalizovaná tak, aby fungovala a zabezpečovala rovnako vysokú úroveň výkonu, úspory paliva a prevádzkyschopnosti. arrow
dotted line
4 ROZVOJ VODIČA 
Prečítajte si o význame investovania do vodičov s cieľom získať maximum z vášho nákladného vozidla a podnikania. arrow
8 VOLVO FINANCIAL SERVICES 
Najlepší spôsob, ako znížiť celkové mesačné náklady, je od začiatku sa sústrediť na nákladné vozidlo a požadované služby. arrow
dotted line

Niektoré funkcie produktu a služby uvedené v časti Najlepšie príbehy nemusia byť dostupné na všetkých trhoch. Váš predajca spoločnosti Volvo vám rád poskytne podrobné informácie.


Servisné zmluvy Volvo

Servisné zmluvy Volvo

Pohodlný spôsob získania maximálnej prevádzkyschopnosti za pevný poplatok.

Dynafleet

Systém Dynafleet. Záruka zisku

Nezáleží na veľkosti vašej prepravnej operácie alebo druhu tovaru – systém riadenia vozidlového parku Dynafleet od spoločnosti Volvo Trucks vám pomáha určiť oblasti s potenciálom pre zvýšenie ziskovosti.


Program rozvoja vodičov

Program rozvoja vodičov – zlepšite svoje finančné výsledky

Štýl jazdy vodičov ovplyvňuje vaše finančné výsledky, a preto môže byť Program rozvoja vodičov najlepšou investíciou, akú ste kedy urobili.

Každá kvapka sa počíta

Každá kvapka sa počíta

„Každá kvapka sa počíta“ je filozofia uplatňovaná spoločnosťou Volvo Trucks pri znižovaní spotreby paliva, emisií CO2 a vplyvu na životné prostredie.

Flexibilné finančné riešenia

Flexibilné finančné riešenia

Dokážeme poskytnúť flexibilné finančné riešenie vyhovujúce vašim potrebám, požiadavkám a obchodnej situácii. Naše riešenia zjednodušujú finančné plánovanie a poskytujú vám úplnú kontrolu nad nákladmi a investíciami.

Úspora paliva

Predstavujeme novú službu Úspora paliva

Personálny poradca v oblasti paliva vám s pomocou rôznych nástrojov a najnovšieho výskumu pomôže dosiahnuť udržateľnú úsporu paliva až do výšky 5 percent.