Systém Dynafleet. Ukážka ziskov.

Systém Dynafleet. Ukážka ziskov.

Presnosť. To je podstata systému Dynafleet na spravovanie vozidiel spoločnosti Volvo Trucks. Hocikedy si môžete pozrieť presnú polohu vozidla a stav vašich nákladných áut a vodičov. Navyše vám tieto informácie tiež ukážu, ktoré konkrétne oblasti treba zdokonaliť, aby sa zlepšila ziskovosť. Umožňujú to štyri služby systému Dynafleet. Ste pripravení začať?

Už žiadne plytvanie palivom

Už žiadne plytvanie palivom

Viete, akú spotrebu paliva majú vaši vodiči? A prečo to niektorým ide lepšie než ostatným? Služba Palivo a životné prostredie vám šetrí veľa času pri analýze údajov o vozidle a vodičovi a pomáha vám nájsť spôsoby, ako zároveň ušetriť náklady na palivo aj znížiť emisie.
Získajte viac informácií o službe Palivo a životné prostredie

Zjednodušenie pracovného času vodiča

Zjednodušenie pracovného času vodiča

Také jednoduché, ako to má byť. Systém Dynafleet vám pomáha udržať si neustály prehľad o aktivitách vodiča. Dokonca budete aktívne dostávať upozornenia, aby ste zabezpečili súlad s právnymi predpismi o pracovnom čase vodičov. Automatické sťahovanie údajov z tachografu zároveň odstráni množstvo manuálnej práce aj administratívy.
Získajte viac informácií o Pracovnom čase vodiča

Majte prehľad o všetkých vozidlách

Majte prehľad o všetkých vozidlách

Už žiadne telefonovanie alebo dohady. So službou Dynafleet poloha sa všetky informácie, ktoré bolo predtým ťažké získať, zobrazujú v popredí. Kde sa teraz nachádza nákladné auto? Kedy vodič dorazí? Dajte tejto službe dva týždne a budete sa čudovať, ako ste dokázali fungovať bez nej.
Získajte viac informácií o službe Poloha

Udržujte vodičov informovaných

Udržujte vodičov informovaných

Venujete sa diaľkovej preprave alebo potrebujete byť v úzkom kontakte so svojimi vodičmi? Vďaka službe Správy za fixný mesačný poplatok, ktorý zahŕňa roaming, budú vaši vodiči informovaní a pripravení reagovať na zmeny plánov. Služba okrem toho umožňuje hladkú integráciu s vaším systémom objednávok a umožňuje tomuto systému priamo komunikovať s vodičmi. Koľko v súčasnosti platíte za telefón a prenos dát?
Získajte viac informácií o službe Správy
Čo vám bráni?

Čo vám bráni?

Len si jednoducho zaregistrujete služby, o ktoré máte záujem, a ponecháte si ich tak dlho, ako chcete – bez ďalších záväzkov. Mesačný poplatok je iba 15 € za službu a nákladné auto.