Ako to funguje

Komplexný systém pre každé nákladné auto

Keďže systém Dynafleet vznikol v rámci spoločnosti Volvo Trucks, poskytuje vám prístup k unikátnym a veľmi užitočným informáciám od vášho nákladného auta Volvo. Systém Dynafleet však môže byť dodatočne inštalovaný aj do nákladných vozidiel akejkoľvek inej značky a zjednodušuje monitorovanie zmiešaného vozového parku.

Udržujte si prehľad kdekoľvek

Udržujte si prehľad kdekoľvek

Hardvér systému Dynafleet je buď nainštalovaný z výroby alebo ho inštaluje predajca spoločnosti Volvo. Nie je potrebný žiadny ďalší softvér. Jednoducho sa prihláste na internetový portál systému Dynafleet a máte prístup k informáciám o svojich vozidlách alebo si aktulizácie skontrolujte kdekoľvek cez iPhone/iPad.

Vybavenie a softvér

Vybavenie a softvér

Vo vozidle je nainštalovaná výkonná telematická brána s kombinovanou anténou na príjem signálu zo sietí GPS/GSM. Súčasťou balíka môže byť aj displej a klávesnica – podľa toho, ktorý balík si vyberiete. Softvér sa zdarma aktualizuje na diaľku.

Informácie a ukladanie

Informácie a ukladanie

Pracovník v kancelárii a vodič môžu spolu neustále komunikovať prostredníctvom textových správ. Informácie o vozidle a vodičovi sa odosielajú do databázy systému Dynafleet, v ktorej sa analyzujú a spracúvajú vo forme zrozumiteľných správ. Okrem toho je možné jednoducho integrovať váš objednávkový systém alebo systém fakturácie so systémom Dynafleet.