Znižujte náklady jednoducho

Znižujte náklady jednoducho

Služba Palivo a životné prostredie vám umožňuje sledovať presný výkon vašich nákladných áut a vodičov. V priebehu niekoľkých sekúnd môžete vytvárať správy na základe širokej škály parametrov a zistiť, prečo konkrétny vodič na tom istom nákladnom aute spotrebuje viac paliva ako iný. Potenciálne úspory sa takto dajú nájsť rýchlejšie a presnejšie než kedykoľvek predtým.


Zamerajte sa na úsporu paliva

Zamerajte sa na úsporu paliva

Správa Stav úspory paliva vám poskytuje okamžitý prehľad o spotrebe paliva vašich vodičov a ich vozidiel. Ohodnotenie od 0 do 100, zobrazené vo farebných znakoch aj v číslach, vám ukáže výkon v týchto štyroch oblastiach: predbiehanie a brzdenie, využitie motora a radenia rýchlostných stupňov, prispôsobenie rýchlosti a státie.

Podporte dlhodobé úspory

Podporte dlhodobé úspory

Funkcia Stav úspory paliva vám umožňuje podrobne porovnať vašich vodičov, ako aj posúdiť vývoj za posledných 13 mesiacov. Tieto možnosti spolu robia zo Stavu úspory paliva výborný nástroj na aktívnu prípravu vodičov a kontrolu vašej dlhodobej spotreby paliva.

Pomôžte rozšíriť vaše podnikanie

Pomôžte rozšíriť vaše podnikanie

Zlepšiť vašu úsporu paliva znamená zároveň znížiť váš vplyv na životné prostredie. Dôkladná dokumentácia v oblasti emisií vám môže pomôcť vytvoriť a udržiavať zákazníkov, ktorí sú šetrní k životnému prostrediu. So systémom Dynafleet je možné automaticky posielať správy o dosahu na životné prostredie zákazníkovi tak často, ako budete chcieť.

Služba Palivo a životné prostredie:
  • Poskytuje vám jasný prehľad spotreby paliva, prejdenej vzdialenosti, emisných limitov a oveľa viac
  • Umožňuje analyzovať, aký úspešný je konkrétny vodič v oblasti úspory paliva
  • Poskytuje zrozumiteľné správy, ktoré jasne ukazujú oblasti, kde je možné viac ušetriť náklady
  • Umožňuje osobitné správy o úspore paliva, ktoré podporujú dlhodobé konzistentné úspory
  • Upozorňuje, ak sa vyskytnú akékoľvek významné zmeny hladiny paliva pre možnú krádež paliva
  • Správy o emisných limitoch, ktoré môžu byť automaticky odosielané zákazníkom