Už žiadne nedorozumenia

Už žiadne nedorozumenia

Udržujte jednoduchú, bezpečnú, rýchlu a úspornú komunikáciu so službou Správy. Vďaka neustálemu informovaniu pracovníkov kancelárie aj vodiča o aktualitách sa dá jednoducho vyhnúť drahým nedorozumeniam. Komunikácia je bez obmedzenia, zaplatíte len fixný mesačný poplatok bez ohľadu na polohu nákladného auta.

Neustály kontakt s nákladným autom

Neustály kontakt s nákladným autom

Správy poskytujú istotu, že sa vždy dokážete spojiť s nákladným autom, nech práve sedí za volantom ktokoľvek. Pracovníci v kancelárii a vodiči navzájom komunikujú prostredníctvom textových správ, ktoré sa dajú jednoducho napísať a okamžite sa zobrazujú na obrazovke v nákladnom aute. Vodič používa na komunikáciu bezdrôtovú klávesnicu, keď nákladné vozidlo stojí. Objednávky sa môžu vybaviť počas jazdy.

Integrácia s vašimi ostatnými systémami

Integrácia s vašimi ostatnými systémami

Služba Správy okrem toho umožňuje jednoducho integrovať váš objednávkový systém alebo systém fakturácie so systémom Dynafleet. Všetky dôležité informácie sa tak dajú riešiť na tej istej obrazovke, čo umožňuje lepšiu celkovú kontrolu. Pre vodiča je tiež pohodlnejšie, že jeho pracovné objednávky sú jasne zobrazené na obrazovke v nákladnom aute.Objavte potenciál obrazovky

Objavte potenciál obrazovky

Obrazovka v nákladnom aute sa dá využiť nielen na správy, ale niekoľkými ďalšími spôsobmi. Automatické upozornenia na zostávajúci pracovný čas, spomalenú premávku alebo najlepšiu alternatívu trasy (s Navigáciou, voliteľné) zjednodušujú prácu vodiča a robia ju menej stresujúcou. Prosím, porozprávajte sa s predajcom Volvo, aby ste zistili, aké rôzne možnosti a funkcie obrazovky sú k dispozícii pre vaše nákladné autá.

Služba Správy:
  • Jednoduchá komunikácia. Jasné textové správy v nákladnom aute a v kancelárii
  • Rýchle správy. Umožňuje vodičovi správne sa rozhodnúť v správnom čase
  • Úsporné. Fixný mesačný poplatok bez ohľadu na polohu nákladných áut