Zefektívnite svoj vozový park

Zefektívnite svoj vozový park

Mať prehľad o vašich nákladných autách nikdy nebolo jednoduchšie. Podrobné mapy služby GoogleMaps vám poskytujú plnú kontrolu nad vašimi aktivitami. Údaje o vodičovi a vozidle sa môžu zobrazovať priamo v mape pre okamžitú informáciu o dodávke. Skutočnosť, že budete presne vedieť, kde sa náklad nachádza, je zároveň prospešná pre vás aj pre vašich zákazníkov.

Poloha v reálnom čase

Poloha v reálnom čase

Neustále aktualizácie rýchlosti nákladného auta, stavu vodiča, očakávaného času príchodu a ďalšie funkcie umožňujú plánovačovi dopravy – a s ním aj jeho zákazníkovi – udržať si stále úplnú kontrolu nad situáciou. Pri sledovaní na vybraných trasách je jednoduché nájsť polohu jednotlivých nákladných áut na mape.

Využite nové obchodné príležitosti

Využite nové obchodné príležitosti

Z informácií o polohe v reálnom čase tiež môžete zistiť, ktoré nákladné auto sa najviac hodí pre novú úlohu. Stačí stlačiť tlačidlo a systém Dynafleet automaticky ukáže vozidlá, ktoré sú najbližšie k miestu naloženia tovaru. Systém zároveň ukáže, ktorí vodiči môžu doraziť do cieľa v rámci svojej pracovnej zmeny – a ktorí nie.

Správne informácie, keď ich potrebujete

Správne informácie, keď ich potrebujete

Hľadáte správny vstupný kód alebo potvrdenie včasnej dodávky? Nastavením takzvaných geoplotov sa dajú získať dôležité informácie, ktoré zároveň šetria čas, keď nákladné auto vstupuje do určitého geografického územia alebo ho opúšťa. Informácie sa môžu zobraziť v kancelárii, v kabíne nákladného auta alebo na obidvoch miestach.

Služba Poloha:
  • Ukazuje presnú polohu nákladných vozidiel s presnosťou na ulicu
  • Poskytuje informácie o časoch, vodičoch, rýchlosti, náklade a type vozidla
  • Automaticky ukáže, ktoré z vašich nákladných áut sú najviac vhodné v prípade novej úlohy
  • Poskytuje dôležité informácie, keď vaše nákladné auto vstúpi do určitej geografickej oblasti, ako je napríklad konečná stanica
  • Zjednodušuje plánovanie trás a urýchľuje nájdenie najrýchlejšej trasy do vášho miesta určenia
  • Navigačné body v systéme Dynafleet online sa môžu odoslať navigačnému systému v nákladnom aute
  • Môžete umožniť vašim zákazníkom, aby sami sledovali postup ich nákladu prostredníctvom osobitného prihlasovacieho mena zákazníka pre systém Dynafleet