Ušetrite až 5 percent paliva. A udržte si túto úroveň.

Ušetrite až 5 percent paliva. A udržte si túto úroveň.

Znižovanie spotreby je jednoduché. Udržanie dlhodobo nízkej spotreby je ťažšie. So službou Úspora paliva vám personálny poradca pomôže znížiť spotrebu až do výšky 5 percent. Pravidelné kontroly a profesionálne poradenstvo spotrebu udržia na nízkej úrovni.

Už žiadne analyzovanie správ

Už žiadne analyzovanie správ

Budete mať vlastného personálneho poradcu v oblasti paliva, ktorý vám pomôže dosiahnuť udržateľné úspory. Poradca vám ušetrí čas vďaka analýze štýlu jazdy vašich vodičov a poskytne vám praktické tipy, na ktoré oblasti by ste sa mali zamerať, aby ste zlepšili správanie pri jazde a dosiahli udržateľné úspory. Poradenstvo bude pravidelne zasielané e-mailom a pomôže vám tak urobiť správne rozhodnutia v reálnom čase.

Podpora vašej úspory paliva

Podpora vašej úspory paliva

Dostanete celkové prehľady vozového parku a skupinové prehľady, ako aj podrobnosti o výkone jednotlivých vodičov. Okrem určenia oblastí, v ktorých je potrebné zlepšenie, je váš poradca v oblasti paliva vždy pripravený odpovedať na otázky týkajúce sa úspory paliva.

Poradenstvo na mnoho spôsobov

Poradenstvo na mnoho spôsobov

Okrem vlastného poradcu v oblasti paliva vám panel nástrojov pomáha pri zjednodušení spôsobu práce a sledovania pokroku. Tento panel tiež poskytuje informácie o najnovšom výskume týkajúcom sa úspory paliva, riadenia zmien a motivácie. Máte otázky? S podporou pre službu Úspora paliva pre odpoveď nikdy nemusíte chodiť ďaleko.

Koľko môžem ušetriť?

Koľko môžem ušetriť?

Pri nákladnom aute, ktoré najazdí 140 000 km ročne, možno s pomocou služby Úspora paliva znížiť náklady na palivo o 2500 eur. Zistíte, že mesačný poplatok 20 eur na nákladné auto sa oplatí.

Začať je jednoduché

Začať je jednoduché

Začnite návštevou miestneho predajcu. Ak máte inštalovaný a funkčný Dynafleet – systém spoločnosti Volvo na spravovanie vozidiel – máte všetko pripravené. Ak nie, môžeme vám pomôcť systém dodatočne nainštalovať do akéhokoľvek typu nákladného auta.