Volvo Trucks Financial Services

Volvo Financial Services.
Zvoľte si svoju cestu.


Vaše Volvo je nákladné vozidlo najvyššej kvality, ktoré je nielen bezpečné, ale aj prispôsobené tak, aby dokonale vyhovovalo vášmu podnikaniu. To isté možno povedať aj o našej kompetencii v oblasti finančných riešení, ktorá spája znalosti z odvetvia a prianie udržať váš podnik a nákladné vozidlo v pohybe.

Volvo FM počas vykladania

Vaše potreby sú našou prioritou

Spoločnosti Volvo Trucks záleží na vašom podniku a rozumie vašim potrebám tak, ako nikto iný. Veríme, že naše nákladné vozidlá budú aj napriek sezónnym výkyvom tržieb a ťažkým časom oporou vášho podnikania, a ponúkame vám flexibilitu potrebnú na bezpečný rozvoj. Finančné riešenia sú predovšetkým o číslach, ale sú to vaše čísla. Naše znalosti z odvetvia a schopnosť poskytnúť finančné riešenia nám umožňujú vyhovieť všetkým vašim potrebám.

Volvo FH s mc

Nákup alebo lízing nákladného vozidla?

Investovať do nového nákladného vozidla Volvo sa vždy oplatí, ale nová doba si vyžaduje nové finančné zmýšľanie. Hotovosť alebo úver už nemusia byť pre vás tou najlepšou cestou. Našťastie ponúkame niekoľko ďalších možností, pričom zohľadníme vaše potreby s cieľom nájsť vhodný spôsob financovania. 

Vnútro vozidla

Vyhnite sa rizikám a získajte najnovšie modely

Zaistenie budúcnosti vašej spoločnosti je kľúčové pre všetky generácie zapojené do vášho podnikania. Keď investujete do nového nákladného vozidla Volvo, pomôžeme vám s riadením finančných rizík spojených s vlastníctvom. Tieto starosti nechajte na nás, zatiaľ čo za výhodné mesačné náklady získate prístup k našim najnovším modelom. 

Vnútro kancelárie

Sústreďte sa na rast – ostatné nechajte na nás

Chcete sa sústrediť na rast vašej spoločnosti a maximalizáciu jej budúcich ziskov? V tom prípade nechajte všetky starosti týkajúce sa vozidiel na nás. Najkomplexnejšie finančné balíky spoločnosti Volvo zahŕňajú financovanie, poistenie, opravy a údržbu. Pre váš podnik predstavujú pridanú hodnotu, konsolidujú vaše náklady, šetria čas a poskytujú vám úplnú kontrolu prevádzky.
 


Šípka  Vyhľadajte najbližšieho predajcu

Vďaka 6 predajcom na Slovensku sme pripravení poskytnúť vám na lokálnej úrovni servis, aký si zaslúžite.