Odpoveď je „áno“.
Predstavujeme nové
Volvo FE

Či už ide o regionálnu distribúciu, ľahké stavebné práce, pomocné práce alebo prepravu tovaru, nové Volvo FE dodáva flexibilnému výkonu nový rozmer v 18- až 26-tonovej verzii.

Teraz dostupné s úspornou prevodovkou I-Shift.
Prevodovka

Predstavte si bežný pracovný deň a potom porozmýšľajte nad vaším vozidlom. Podáva dostatočný výkon z hľadiska prevádzkovej a obchodnej efektívnosti? Ak ste s odpoveďou zaváhali, možno vám pri rozhodovaní pomôže nové Volvo FE. Vďaka mnohým zlepšeniam, vrátane prevodovky I-Shift dostupnej pre všetky modely, je viac ako pripravené vykročiť vpred a predviesť sa.

Svetová novinka – prevodovka I-Shift v novom vozidle Volvo FE

V novom Volvo FE nájdete našu revolučnú prevodovku I-Shift. Pre vodiča to znamená pohodlnejšiu a menej náročnú pracovnú smenu a pre dopravcu zas lepšie hospodárenie s palivom a efektívnejšiu prepravu.
Prečítajte si viac informácií o prevodovke I-Shift

Nová ponuka motorov vyvinutých spoločnosťou Volvo.
Nová ponuka motorov vyvinutých spoločnosťou Volvo.

Flexibilnejšie ako kedykoľvek predtým

Aj v ponuke pomocných pohonov nájdete flexibilné možnosti, čo je pochopiteľné pri zvážení rozmanitosti úloh, ktoré musí vozidlo zvládnuť. Úplne nová ponuka motorov vám tiež zaručí bezproblémový výber správneho druhu pohonu.

Nový dizajn prednej časti vrátane LED denných svetiel.
Denné LED svetlá

Pevné a odolné, zvnútra aj zvonku

Vďaka pevnému a odolnému podvozku sa nákladné vozidlo ľahšie a efektívnejšie dostane na viac miest ako predtým. Je našou povinnosťou zdôrazniť, že nové Volvo FE je rovnako pôsobivé aj z hľadiska ľudských potrieb. Ergonómia jazdy, nové sedadlo a starostlivo navrhnutá kabína z neho robia ideálne vozidlo pre pohodlnú a bezpečnú prevádzku na časté nastupovanie a vystupovanie. Práve týmto prvkom vďačí nové Volvo FE za to, že dokáže zvládnuť viac výziev. Dobré správy pre vás, výborné správy pre vašu spoločnosť.

2
Súhrn produktov