Prispôsobené pre vaše pohodlie.

Priestranný interiér kabíny vozidla Volvo FL bol vyvinutý so zameraním na vodiča. V každom ohľade sme zohľadnili ergonomické prvky a pohodlie. Umiestnenie ovládacích prvkov a nápadnej prevodovej páky, intuitívny prístrojový panel, pohodlné sedadlá a nastaviteľný volant sú výsledkom testovania a vývoja s jediným cieľom: zabezpečiť najlepšie možné pracovné prostredie.Priestranný interiér kabíny

Veľká a priestranná.

Rad Volvo FL prichádza s tromi veľkosťami kabín: denná kabína, komfortná kabína a kabína pre osádku. Výber závisí od potreby nákladového priestoru alebo počtu pasažierov.

Pozrite si všetky technické údaje kabíny


Pohodlné sedadlá

Nové úrovne pohodlia.

Nové ergonomické sedadlá sú dôležitou súčasťou interiéru kabíny vozidla Volvo FL. Majú zlepšené upevnenie, integrované opierky hlavy a bezpečnostné pásy. Nový materiál čalúnenia zlepšuje odolnosť voči znečisteniu. Sedadlá vodiča aj spolujazdca sa dajú nastaviť podľa potreby.

Prečítajte si viac informácií o pohodlí vodiča


Združený prístrojový panel

Dokonalá kontrola letmým pohľadom.

Rozloženie panela prístrojov a palubnej dosky je navrhnuté maximálne intuitívne. Prioritou pri umiestnení ovládacích prvkov bola čo najlepšia ergonómia. Podobne je to u prístrojov na palubnej doske. Vďaka ich rozmiestneniu môžete skontrolovať ich stav jediným letmým pohľadom.


Nízke hladiny hluku v interiéri

Nízke hladiny hluku v interiéri.

Vďaka zlepšenej zvukovej izolácii riadite Volvo FL v uvoľnenej atmosfére nerušenej zvukmi zvonka, hlukom motora a pneumatík.


Úložný priestor nad hlavou

Množstvo úložného priestoru.

Priehradky vo dverách a na palubnej doske. Úložný priestor nad hlavou, tunelová priehradka medzi sedadlami. Je tu možnosť pridať do kabíny ešte viac úložných jednotiek. Vo vozidle Volvo FL vám nikdy nebudú chýbať priehradky na ukladanie potrebných vecí. Hoci aj nepotrebných.

Prečítajte si viac informácií o úložných priestoroch

Volant vozidla Volvo FL

Nastavte si volant.

Volant má priemer 460 alebo 500 mm a jeho poloha sa dá ľahko upraviť podľa potreby.


Spínače pohonu 4x4 na prístrojovom paneli

Ľahko dostupné ovládanie pohonu 4×4.

Volvo FL 4×4 má všetky ovládacie prvky potrebné na dosiahnutie maximálnej trakcie, aby ste sa mohli vyhnúť pretočeniu kolies alebo uviaznutiu v blate. Štyri spínače na prístrojovej doske sú na dosah ruky a umožňujú vám ovládať uzávierku diferenciálu pre hnanú prednú nápravu a zadnú nápravu, ako aj nízky prevodový stupeň a uzávierku diferenciálu rozdeľovacej prevodovky.

Hasiaci prístroj

Zvýšte svoju bezpečnosť.

Vaša bezpečnosť je pre nás prioritou. Mala by byť aj pre vás. K dispozícii je preto množstvo voliteľných bezpečnostných prvkov, ktoré si môžete objednať a zmeniť interiér svojej kabíny na ešte bezpečnejšie miesto. Hasiaci prístroj, výstražná vesta alebo prenosné výstražné svetlo – stačí si objednať. Zabezpečia vaše pohodlie.


Voliteľná výbava – audio

Spríjemnite si cestu hudbou.

S hudbou ubieha cesta rýchlejšie. Nové vozidlo Volvo FL sa dodáva s tromi rôznymi balíkmi Audio – od pripojenia USB, cez prehrávače CD a mp3, až po rôzne rádiá – s integrovanou hands-free súpravou a diaľkovým ovládaním.

Zobraziť technické údaje balíkov Audio