Kabína nového vozidla Volvo FL

Kabína vozidla Volvo FL. Bezpečnosť, štýl a pohodlie.

Exteriér kabíny vozidla Volvo FL je ľahko rozpoznateľný. Za pôsobivou čiernou prednou mriežkou sa otočí každý. Aerodynamické línie a uhladený exteriér poskytnú vodičovi vynikajúcu úroveň jazdných vlastností a manévrovateľnosti. K dispozícii sú tri veľkosti podľa vašich potrieb – denná kabína, komfortná kabína a kabína pre posádku. Všetky ponúkajú maximálne pohodlie a funkčnosť.

Denná kabína
  • Výška interiéru 1 605 mm, dĺžka interiéru 1 600 mm, šírka interiéru 2 100 mm.
Komfortná kabína
  • Výška interiéru 1 605 mm, dĺžka interiéru 2 000 mm, šírka interiéru 2 100 mm.
Kabína pre posádku
  • Výška interiéru 1 605 mm, dĺžka interiéru 2 980 mm, šírka interiéru 2 100 mm.
Pozrite si všetky technické údaje kabíny

Interiér kabíny vozidla Volvo FL

Interiér kabíny.
Uvoľnite sa a oddychujte.

Ak vaša práca vyžaduje časté nastupovanie a vystupovanie, je nevyhnutné mať pohodlné a ergonomické schody. Keď sa dostanete dovnútra, zistíte, že priestranný a pohodlný interiér s dobre rozmiestnenými prvkami robí z vášho vozidla prostredie, v ktorom je radosť pracovať. Rozhliadnite sa po interiéri vozidla Volvo FL prispôsobenom pre vaše pohodlie.

Prečítajte si viac informácií o interiéri kabíny


Exteriér kabíny vozidla Volvo FL

Exteriér kabíny.
Skúšaná a testovaná pre vašu bezpečnosť.

Podobne ako všetky nákladné vozidlá z nášho najlepšieho radu, aj Volvo FL podstúpilo najprísnejšie testy bezpečnosti. Jeho robustný exteriér so zlepšeným systémom proti čelnému podbehnutiu spevnilo ďalších 31 kg ocele. Predná časť vozidla upúta už na prvý pohľad vďaka prepracovanej prednej mriežke a dominantnému železnému emblému.

Prečítajte si viac informácií o exteriéri kabíny


X

Kabína pre posádku.
Priestranná a pripravená na ťažkú prácu.

Hľadáte spoľahlivého kolegu pripraveného pustiť sa do práce? Priestranná, rozšírená kabína modelu FL s kapacitou až 7 osôb je navrhnutá na prácu a vybavená mnohými praktickými detailmi. Každý prvok zaručuje pohodlie, funkčnosť a bezpečnosť.


Farebné odtiene kabíny

Farebné odtiene: Rôzne farebné odtiene, rovnaká kvalita.

Vedeli ste, že si môžete objednať Volvo v akejkoľvek farbe, ktorú si viete predstaviť? Ušetrite čas a peniaze, pretože nebudete musieť navštíviť špecializovanú lakovňu. Naša lakovňa vám dá možnosť vybrať si z viac ako 300 stabilných farebných odtieňov. Ak sa vám nebude ani jeden z nich páčiť, môžete si objednať ďalšie.

Pozrite sa do online vzorkovníka farieb