Presne to, čo potrebujete.

Rozumieme celej škále prepravných problémov, ktorým musíte čeliť. Sme odhodlaní sprevádzať vás na každom kroku, či už ide o distribúciu tovaru do obchodov a reštaurácií, riešenia v oblasti zberu komunálneho odpadu, ľahké stavebné práce alebo prepravu tekutých ropných produktov.

Hoci tvrdenie, že nové Volvo FL je dostupné v toľkých konfiguráciách, koľko je možných využití týchto vozidiel, môže znieť prehnane, nie je ďaleko od pravdy. Preto nám veľmi záleží na tom, aby sme vám mohli poskytnúť flexibilnú ponuku nadstavieb a podvozkov.

So správnym podvozkom vykonáte akúkoľvek prepravnú operáciu efektívnejšie.
 So správnym podvozkom

Sme s vami na každom kroku

Od prvého kontaktu, určenia optimálnej nadstavby pre vaše potreby s pomocou nadstavbárov, riadenie tohto procesu až po konečné vybavenie dodávky sa nezastavíme, kým nebudú splnené vaše obchodné a prepravné požiadavky. Tento zložitý proces je vďaka našim udržiavaným kontaktom s nadstavbármi oveľa jednoduchší. Môžeme im poskytnúť detailné nákresy zo systému CAD, s pomocou ktorých môžu efektívnejšie vykonať svoju prácu a dodať kvalitné, individuálne navrhnuté riešenie – vaše nové nákladné vozidlo.

Toto nákladné vozidlo je pripravené predviesť svoj mimoriadny nadstavbový potenciál a flexibilitu.

Vďaka našim kontaktom s nadstavbármi môžeme navrhnúť a postaviť podvozok presne podľa vašich špecifikácií.
Mohutné a flexibilné

Mohutné a flexibilné

Z technického hľadiska nájdete veľa dôvodov, prečo naše nákladné vozidlá, predovšetkým nové Volvo FL, dokážu dosiahnuť takúto vysokú úroveň flexibility. Hranatý a plochý podvozok charakteristický svojou robustnosťou a pevnosťou umožňuje jednoduchšiu montáž nadstavieb. Uvedenie nového 12-tonového modelu Volvo FL a jeho 500 kg ložnej kapacity navyše stanovuje nové štandardy prevádzkovej dokonalosti.

4
Flexibilita