Nové Volvo FL.
Malé veľké vozidlo.

Kompaktné, ľahko ovládateľné a teraz dostupné aj ako 12-tonový model s novým výkonným štvorvalcovým motorom. Čo sa týka efektívneho rozvozu tovaru v meste, je ťažké nájsť nákladné vozidlo, ktoré by prekonalo nové Volvo FL.


Nové Volvo FLČo robí z nového Volvo FL ideálne distribučné riešenie pre samostatných dopravcov alebo malé podniky? Dbáte na prvý dojem? Potom vám neunikne, že nový model má úplne prepracovanú prednú časť podľa tradičného dizajnu Volvo, takže vyzerá úžasne. Klasický vzhľad Volvo spojený s kvalitou tak prináša výhody vám, aj vášmu podnikaniu.

Nižšia hmotnosť, vyšší výkon

V technických špecifikáciách nájdete novú ponuku motorov, ako aj nový 12-tonový model, ktorý je o neuveriteľných 500 kg ľahší, než porovnateľné šesťvalcové vozidlo. Zatiaľ čo váha vozidla sa teraz pohybuje medzi 12 až 18 tonami, jeho ložná kapacita a pracovná flexibilita dosiahli novú úroveň.

Nový dizajn sedadla pre vyššiu bezpečnosť.
Sedadlo vodiča vozidla Volvo FL

Vaša bezpečnostná zóna

Interiér nového Volvo FL je jedným z najbezpečnejších pracovísk v odvetví nákladných vozidiel. Nové sedadlo, rovnako ako preslávená bezpečná kabína, poskytujú vodičovi väčšiu bezpečnosť než kedykoľvek predtým. Vďaka novej zdokonalenej ergonómii kabíny a inteligentnému dizajnu interiéru si teraz pracovný deň môžete vychutnať.

Nový dizajn prednej časti vrátane LED denných svetiel.
Denné LED svetlá

Efektívnosť v pohybe

Pri novom 12-tonovom Volvo FL máte k dispozícii nielen novú ponuku motorov, ale môžete si aj vybrať medzi manuálnou, automatizovanou prevodovkou I-Sync alebo automatickou prevodovkou Allison. Nákladné vozidlo spĺňa všetky právne požiadavky normy Euro 6 bez toho, aby sa zvýšili nároky v oblasti spotreby paliva alebo servisné intervaly. V novom Volvo FL, malým vozidlom s veľkými ambíciami, sú činnosti ako rozvoz tovaru, zber komunálneho odpadu alebo rôzne namáhavé práce ľahšie ako kedykoľvek predtým.

2
Súhrn produktov