Nové Volvo FL.
Malé veľké vozidlo.

Vďaka rozšírenej ponuke štvorvalcových motorov a voliteľnému pohonu na štyri kolesá je toto kompaktné, ľahko ovládateľné vozidlo teraz dostupné pre ešte viac aplikácii ako kedykoľvek predtým. Čo sa týka pohodlného ovládania v hustej mestskej premávke, ako aj na štrkových cestách, ťažko nájdete nákladné vozidlo, ktoré by prekonalo nové Volvo FL.


Nové Volvo FLČo robí z nového Volvo FL ideálne prepravné riešenie pre samostatných dopravcov alebo malé podniky? Dbáte na prvý dojem? Potom vám neunikne, že nový model má úplne prepracovanú prednú časť podľa tradičného dizajnu Volvo, takže vyzerá úžasne. Klasický vzhľad Volvo spojený s kvalitou tak prináša výhody vám, aj vášmu podnikaniu.

Vyberte si ideálnu hmotnosť

Vďaka rozšírenej ponuke konfigurácií je ešte jednoduchšie vybrať si Volvo FL, ktoré zodpovedá vašim potrebám z hľadiska hmotnosti, ložnej kapacity a výkonu. Ak si vyberiete štvorvalcový motor D5K, získate nákladné vozidlo, ktoré je o 200 až 500 kg ľahšie než porovnateľné šesťvalcové modely. Motor je teraz dostupný pre súpravy s celkovou hmotnosťou od 10 ton.

Nový dizajn sedadla pre vyššiu bezpečnosť.
Sedadlo vodiča vozidla Volvo FL

Vaša bezpečnostná zóna

Interiér nového Volvo FL je jedným z najbezpečnejších pracovísk v odvetví nákladných vozidiel. Nové sedadlo, rovnako ako preslávená bezpečná kabína, poskytujú vodičovi väčšiu bezpečnosť než kedykoľvek predtým. Vďaka novej zdokonalenej ergonómii kabíny a inteligentnému dizajnu interiéru si teraz pracovný deň môžete vychutnať.

Nový dizajn prednej časti vrátane LED denných svetiel.
Denné LED svetlá

Efektívnosť v pohybe

Pri novom Volvo FL máte k dispozícii nielen novú ponuku motorov, ale môžete si aj vybrať medzi manuálnou, či automatizovanou prevodovkou alebo automatizovanou prevodovkou I-Sync. Nákladné vozidlo spĺňa všetky právne požiadavky normy Euro 6 bez toho, aby sa zvýšili nároky v oblasti spotreby paliva alebo servisné intervaly. V novom Volvo FL, malým vozidlom s veľkými ambíciami, sú činnosti ako rozvoz tovaru, zber komunálneho odpadu alebo rôzne namáhavé práce ľahšie ako kedykoľvek predtým.

2
Súhrn produktov