Neriskujte

Skutočne inteligentné bezpečnostné prvky prinášajú mnoho výhod. Sú zamerané na minimalizáciu konkrétnych rizík. Slúžia na podporu vodiča pri výkone špecializovaných úloh. Sú tiež efektívne z nákladového hľadiska.

Nové Volvo FL vychádza z našej osvedčenej tradície inovatívnej bezpečnosti prostredníctvom pridania nových, silných prvkov. Nákladné vozidlo je teraz vybavené systémom ESP (Elektronický stabilizačný program), ktorý vďaka podpore smerovej stability a opatreniam proti prevráteniu prináša lepšie jazdné výsledky a vyššiu bezpečnosť.

Preslávená bezpečná kabína Volvo predstavuje ochrannú schránku najvyššej kvality.
Bezpečnostná kabína Volvo

Byť videný a byť v bezpečí

Okrem preukázaných výhod systému ESP pribudli k prvkom preventívnej bezpečnosti nového Volvo FL aj dômyselne navrhnuté zrkadlá, ktoré minimalizujú mŕtvy uhol, nové svetlomety s dennými LED svetlami spolu so zadnými svetlami a naša uznávaná bezpečná kabína Volvo. Oba tieto prvky vytvárajú optimálnu viditeľnosť z pohľadu vodiča, ako aj z pohľadu účastníkov premávky. Dobré správy pre vodičov, cyklistov v centre mesta a chodcov.

Nový dizajn sedadiel

Vnútri samotnej kabíny sa vodič ocitne v centre zóny, ktorá zaručuje najväčšiu bezpečnosť, akú môže nákladné vozidlo poskytnúť. Naša preslávená bezpečná kabína Volvo obsahuje nové sedadlo, ktoré má teraz lepšie vlastnosti, čo sa týka deformácie a pohybu dopredu pri nehode.

Obklopte sa prvotriednymi preventívnymi a ochrannými bezpečnostnými prvkami

Komerčné výhody

Našou prioritou je fyzická bezpečnosť vodičov, chodcov a iných účastníkov premávky. Uvedomujeme si však, že vyhýbanie sa malým nehodám a znižovanie potreby časovo náročných opráv môže byť rozhodujúce z hľadiska prevádzkyschopnosti a celkových prevádzkových nákladov. V otázke bezpečnosti máme jasno. Nastúpte a presvedčte sa!

9
Bezpečnosť