Majte náklad stále pod dohľadom. Z diaľky.

Elektronicky riadené odpruženie (ECS) zlepšuje pohodlie počas jazdy a pomáha zaistiť bezpečnosť vášho nákladu. ECS4 je najnovšia verzia, ktorá prináša viac možností vďaka diaľkovému ovládaniu Work Remote. Teraz máte všetko pod kontrolou, či sedíte za volantom alebo sa pohybujete okolo nákladného vozidla.

Úrovne nakladania a jazdy

5 úrovní pre nakladanie. 3 úrovne pre jazdu. Všetko na váš povel.

Systém ECS obsahuje štyri vaky na každej náprave (dva pre tlačené nápravy), čím zabezpečuje prakticky rovnomerný zdvih podvozku. Môžete jednoducho nastaviť preferovanú výšku. Systém umožňuje uložiť päť rozličných výšok nakladania, čo môže byť užitočné, keď prídete k známej nakladacej rampe. Môžete si vybrať aj z troch nastaviteľných úrovní jazdy s optimalizovanou svetlou výškou alebo aerodynamikou.

Rovnomerné rozloženie nákladu

Udržanie stability podvozku.
A nákladu na svojom mieste.

Systém ECS udržuje stabilnú úroveň podvozku bez ohľadu na to, ako je rozložený náklad. Zabraňuje kolísaniu do strán a zaisťuje perfektnú rovnováhu vozidla v každej situácii. Ovládač Work Remote vám umožňuje aj manuálne vyrovnať pokles nápravy do strany.

Snímka obrazovky indikátora zaťaženia

Indikátor nákladu.
Presný a jednoduchý prehľad.

Intuitívne ponuky a zobrazenia vám umožnia presne zistiť, ako je náklad rozložený po celom vozidle. Hmotnosti, zaťaženia náprav a podvozku sú uvedené jednotlivo, aby ste sa mohli rýchlo uistiť, že sú v rámci limitov či už v nákladnom vozidle alebo na návese. Aj kalibrácia je jednoduchá. Ťahač aj náves môžete skalibrovať pre dosiahnutie presných meraní pri každej príležitosti.

Diaľkový ovládač.

Ovládanie končekmi prstov.
Bezdrôtové ovládanie. S ovládačom Work Remote v ruke môžete manuálne riadiť vzduchové odpruženie, zatiaľ čo voľne chodíte okolo vozidla.

Majte vozidlo pod kontrolou.
Naštartujte a vypnite motor a až štyri pomocné pohony. Môžete tiež prispôsobiť otáčky motora a uložiť ich nastavenie pre rýchly prístup.

Zapnite svetlá.
Máte od výrobcu nadstavby pracovné svetlá, majáky alebo špecifické svetlá? Použite ovládač Work Remote na ich zapnutie alebo vypnutie.

Pridajte funkcie od výrobcu nadstavby.
V závislosti od nadstavby môžete ovládať niekoľko ďalších funkcií. Všetky sú jednoducho prístupné prostredníctvom ponúk a môžu mať tie isté ikony ako tlačidlá na prístrojovom paneli.

Použite ho ako kľúč od dverí.
Áno, je trochu väčší než bežný prívesok na kľúče. Na druhej strane je celkom pohodlné, keď môžete zamknúť a odomknúť dvere kabíny bez toho, aby ste museli odložiť diaľkový ovládač.

Integrované ovládanie nakladacej plošiny.
Nemusíte nosiť dve diaľkové ovládania. Inovované diaľkové ovládanie Work Remote vám umožňuje pohodlne zdvíhať a spúšťať nakladaciu plošinu.

Markus Olsson hovorí o tom, čo sa dá robiť s ovládaním Work Remote