Nízka spacia kabína, pohľad spredu

Priestranná tam, kde na tom záleží.
Nad strechou.

Len 261,5 cm od cesty po strechu. Pre automobilové prepravníky a iné spôsoby použitia, pri ktorých je výška dôležitá, je nízka spacia kabína nového modelu Volvo FM výborným riešením.


4-metrový výškový limit

Je vám k dispozícii 1,39 metra.

Nízke nákladné vozidlo oceníte najmä pri preprave áut. O tom, či sa zmestí ešte jedno auto totiž často rozhodujú centimetre. Budete preto potešení informáciou, že nízka spacia kabína Volva FM má teraz len 2,61 metra (pri správnom výbere špecifikácií). To vám poskytuje celých 139 centimetrov na náklad a stále budete spĺňať európsky 4-metrový limit.

Strecha nízkej spacej kabíny

Hladká strecha kabíny.

Ak chcete naplno využiť výhody nízkej kabíny, je nežiaduce, aby vám zo strechy niečo trčalo. Antény nového Volva FM môžu byť odtiaľ našťastie úplne odstránené. Anténa WLAN môže byť presunutá do prednej poličky, telefónna anténa do palubnej dosky a antény pre FM a CB rádio, mýtny systém a systém Dynafleet môžu byť umiestnené po stranách kabíny.

Odpruženie ECS4

Pohodlie počas jazdy. Otázka výšky.

Kľúčovou vlastnosťou Volva FM bola výborná ovládateľnosť. Teraz je ešte vylepšená, pričom úplne najlepšiu ovládateľnosť dosiahnete s extra nízkym podvozkom. Nový systém vzduchového odpruženia ECS4 má možnosť výberu jednej z troch výšok podvozku, čím prispieva k ďalšiemu zlepšeniu pohodlia pri jazde.

Získajte viac informácií o systéme ECS4

Dvere modelu Volvo FM

Jednoduché nastupovanie a vystupovanie.

Jedným z najlepších prvkov Volva FM sú schodíky kabíny. Najnižšie sú u vozidiel s extra nízkym podvozkom – len 26 cm nad zemou zemou (v závislosti od rozmeru a značky pneumatík). Dvere sa navyše otvárajú o celých 90 stupňov a majú voliteľné držadlo. Spolu to tvorí kabínu, do ktorej môžete bez námahy nastúpiť a vystúpiť z nej mnohokrát za deň.Ako sa to všetko spočíta.

Rozmery nízkej spacej kabíny A. Kabína

B. Rám

C. Odpruženie

D. Pneumatiky 355/50 (s nákladom)