Aplikácia My Truck
Vaše Volvo FM je vždy na dosah ruky.

Svoje Volvo FM majte vždy nablízku. Regulujte klímu v kabíne a zabezpečte, aby bolo nákladné vozidlo pripravené vtedy, keď budete chcieť odísť.

Potrebujete na to len aplikáciu My Truck.Snímka aplikácie My Truck pre zariadenie iPhone: Klimatizácia pri parkovaní Snímka aplikácie My Truck pre zariadenie iPhone: Alarm a zámok

Vždy sa vráťte do komfortného prostredia.

Bez potreby vstúpiť do kabíny, aby ste zapli klimatizáciu. Aplikácia My Truck vám umožňuje zapnúť ju okamžite odkiaľkoľvek. Môžete tiež nastaviť jej spúšťanie v stanovený čas alebo podľa týždenného plánu. Vrátite sa tak vždy do pracovného prostredia s perfektnou teplotou.

Dbajte na bezpečnosť.

Uistite sa, že ste zamkli všetky dvere a správne aktivovali poplašné zariadenie. V prípade alarmu budete okamžite upozornení.

Snímka aplikácie My Truck pre zariadenie iPhone: Prístrojový panel Snímka aplikácie My Truck pre zariadenie iPhone: Nákladné vozidlá

Palubnú dosku môžete skontrolovať pred vstupom do vozidla.

Urobte inšpekciu vozidla pred cestou skôr, ako prídete do práce. Aplikácia My Truck vám umožní skontrolovať palivo, nádrže AdBlue, motorový olej, hladinu chladiacej kvapaliny a kvapaliny do ostrekovača, ako aj stav batérie a svetiel.

Jedna aplikácia ich ovládne všetky...

Pripojte celú svoju flotilu k jednej aplikácii. Stačí len ťuknúť na tlačidlo a riadiť sa pokynmi. Ak každému vozidlu priradíte unikátne meno a obrázok, bude pre vás jednoduché nájsť ho v zozname.

Snímka aplikácie My Truck pre zariadenie iPhone: Štart

...alebo jedno vozidlo z viacerých aplikácií.

Delíte sa o jedno nákladné vozidlo s viacerými vodičmi? Chce váš šéf mať vlastnú aplikáciu? Alebo ju chcete používať na telefóne aj tablete? Žiadny problém. Prevzatie aplikácie je zadarmo a k jednému vozidlu sa môžete pripojiť z nekonečného množstva zariadení.


Ako začať.

Snímka aplikácie My Truck pre zariadenie iPad: Pripojiť nové vozidlo

1. Objednajte si nové Volvo FM s aktivovanou možnosťou ovládania softvérom My Truck.

2. Otvorte aplikáciu App Store a prevezmite si aplikáciu. Je bezplatná.

3. Vyberte si funkciu „Connect new truck“ (Pripojiť nové vozidlo) a postupujte podľa pokynov na obrazovke. Budete potrebovať svoje číslo VIN (identifikačné číslo vozidla).

4. Ak chcete pripojiť ďalšie zariadenia, zopakujte jednoducho kroky 2 a 3.