Najlepšia aplikácia pre vodiča.

Svoje Volvo FMX majte vždy nablízku. Regulujte klímu v kabíne a zabezpečte, aby bolo nákladné vozidlo pripravené vtedy, keď budete chcieť odísť. Potrebujete na to len aplikáciu My Truck.Snímka aplikácie My Truck pre iPhone: Nezávislá klimatizácia Snímka aplikácie My Truck pre iPhone: Alarm a zámok

Vždy sa vráťte do komfortného prostredia.

Aplikácia My Truck vám umožňuje zapnúť systém vykurovania okamžite odkiaľkoľvek. „Jeho zapnutie môžete nastaviť aj pomocou časovača alebo naprogramovať týždenný režim.


Dbajte na bezpečnosť.

Uistite sa, že ste zamkli všetky dvere a správne aktivovali poplašné zariadenie. V prípade alarmu budete okamžite upozornení.

Snímka aplikácie My Truck pre iPhone: Prístrojový panel Snímka aplikácie My Truck pre iPhone: Nákladné vozidlá

Palubnú dosku môžete skontrolovať pred vstupom do vozidla.

Aplikácia My Truck vám umožní skontrolovať palivo, nádrže AdBlue, motorový olej, hladinu chladiacej kvapaliny a kvapaliny do ostrekovača, ako aj stav batérie a svetiel.

Jedna aplikácia ich ovládne všetky...

Pripojte celú svoju flotilu k jednej aplikácii. Stačí len ťuknúť na tlačidlo a riadiť sa pokynmi. Ak každému vozidlu priradíte unikátne meno a obrázok, bude pre vás jednoduché nájsť ho v zozname.

Snímka aplikácie My Truck pre iPhone: Štart

...alebo jedno vozidlo z viacerých aplikácií.

Prevzatie aplikácie je zadarmo a k jednému vozidlu sa môžete pripojiť z nekonečného množstva zariadení.  

 
Ako začať.  

Snímka aplikácie My Truck pre iPad. Pripojiť nové vozidlo

V prvom rade potrebujete nové Volvo FMX s aktivovanou možnosťou ovládania softvérom My Truck. Potom už len otvorte aplikáciu App Store a prevezmite si aplikáciu.
Následne sa už len potrebujete pripojiť z aplikácie k svojmu vozidlu. Jednoduchšie to už ani nemôže byť.