Podpora spoločnosti Volvo

Máte našu plnú podporu. Aj na ceste.

Vo vašej každodennej práci vás môžeme všestranne podporovať a urobiť ju tak jednoduchšou, bezpečnejšou a možno aj zábavnejšou.Podporujeme vašu každodennú prácu


Školenie vodičov. Práca v stavebníctve

Školenie vodičov.
Práca v stavebníctve.

Jedinečná služba ponúkaná s Volvom FMX: Rozvoj vodiča v stavebnom segmente. Jedná sa o jednodňový kurz v učebni týkajúci sa osobnej bezpečnosti, efektívnych pracovných postupov a eliminácie rizík. Pokrýva tiež techniky offroadovej jazdy umožňujúce vyhnúť sa kolízii alebo uviaznutiu – a postupy pre prípad, že k tomu dôjde.
Dotkne sa aj vlastností vozidla spojených s offroadovým jazdením, rôznymi nadstavbami a používaním pomocných pohonov. Naučíte sa tiež využívať plný potenciál systému I-Shift a pohonu všetkých kolies.

Prečítajte si viac o programe rozvoja vodičov spoločnosti Volvo Trucks pre vodičov z povolania.

Poradenstvo v oblasti manažmentu paliva

Úspora paliva.
Umožňuje vám kontakt s našimi školiteľmi v oblasti manažmentu spotreby paliva – skutočnými odborníkmi v znižovaní spotreby paliva. Každý mesiac vám pošlú rozšírené správy o spotrebe paliva s osobným odporúčaním na zlepšenie. Ďalšia asistencia je dostupná cez špecializovaný help-desk alebo sa prihláste na stránku s nástrojmi, kde nájdete praktické tipy a inšpiráciu.

Ako mi spoločnosť Volvo Trucks pomôže ušetriť palivo? Tu nájdete viac informácií.

Aplikácia Dynafleet

Aplikácia Dynafleet.
Táto aplikácia robí prácu vodiča jednoduchšou a dúfame, že aj zábavnejšou. Umožňuje vám sledovať a vzájomne porovnávať údaje o spotrebe, časy vodičov, ako aj body záujmu na mape. Môžete si tiež porovnávať svoje výsledky s kolegami. Táto aplikácia je dostupná pre smartfóny alebo tablety.

Ovládač Work Remote pre Volvo FMX

Diaľkový ovládač Work Remote.
Elektronicky riadené odpruženie (ECS) zlepšuje pohodlie počas jazdy a pomáha zaistiť bezpečnosť vášho nákladu. ECS4 je najnovšia verzia, ktorá ponúka viac možností vďaka diaľkovému ovládaniu Work Remote. Teraz máte pod kontrolou výšku vozidla, doplnkovú výbavu ako napr. pomocné pohony a funkcie nadstavieb. Diaľkové ovládanie Work Remote má aj indikátor nákladu. Teraz máte všetko plne pod kontrolou bez ohľadu na to, či sedíte za volantom alebo sa pohybujete okolo nákladného vozidla.Podpora vášho nákladného vozidla


Rozsiahla sieť dílerov

1 100 servisných dielní je pripravených vám pomôcť nech ste kdekoľvek.
Ako zákazník spoločnosti Volvo máte prístup k širokej sieti servisných dielní disponujúcich školenými a skúsenými zamestnancami pripravenými vám pomôcť. V samotnej Európe je vám k dispozícii 1 100 dielní. Takže aj keď budete ďaleko od domova, pomoc bude vždy na dosah.

Tu môžete nájsť najbližšiu servisnú dielňu.

Služba Volvo Action Service na zavolanie

Potrebujete pomoc?
Len stlačte tlačidlo.

Neplánované zastavenie na konci sveta? Služba Volvo Action Service je na dosah jedného tlačidla. Systém VAS vás automaticky spojí s operátorom, ktorý hovorí vaším jazykom (nákladné vozidlo zistí vašu národnosť podľa karty v digitálnom tachografe). Následne je servis rýchly a presný, pretože už pozná vaše číslo podvozka, polohu a možné diagnostické chybové kódy.

Nové plánovanie servisu vozidla Volvo FMX

Nové plánovanie servisu vozidla. O krok vpred.
Vďaka telematickej bráne má servis prístup k informáciám o motore, počte najazdených kilometrov, spotrebe paliva, aktívnych chybových kódoch, podmienkach jazdy a stave dôležitých komponentov (brzdové obloženie, spojka, batéria, sušička vzduchu atď.). Znamená to, že vás môžeme včas upozorniť, aby ste sa vyhli riziku neplánovaného zastavenia. Ale čo je najdôležitejšie, sme vždy pripravení na váš príchod do dielne. A vozidlo bude späť na ceste, ani sa nenazdáte. Služba Nové plánovanie servisu vozidla je dostupná ako voliteľná súčasť v kombinácii s novou Volvo Zlatou zmluvou.

Funkcie online

Funkcie online. Váš „bezdrôtový“ technik.
Niektoré veci by nemali vyžadovať návštevu dielne. A teraz ani nevyžadujú. Vďaka funkcii online má servisný technik prístup k vášmu vozidlu na diaľku, aby mohol sledovať aktuálnu spotrebu paliva, skontrolovať veľkosť palivových nádrží a najvyššiu povolenú rýchlosť. Je dokonca možné diaľkovo aktivovať funkciu indikátora nákladu. Musíte len na chvíľu zastaviť na okraji cesty. Servis ešte nikdy nebol rýchlejší. Služba Funkcie online je dostupná ako voliteľná súčasť v kombinácii s novou Volvo Zlatou zmluvou.

Podporujeme vaše podnikanie


Služba Volvo Premium Lease

Služba Volvo Premium Lease.
Niekedy je výhodnejšie nevlastniť nákladné vozidlo. Volvo Premium leasing vám umožňuje vybrať si možnosť, ktorá vám vyhovuje. Môže pokrývať financovanie, cestné poplatky, poistenie, opravy a údržbu, dokonca aj nové pneumatiky.
Pevné a predvídateľné výdavky budú pre vás prínosom pre spresnenie účtovania, zlepšenie toku hotovosti a zníženie kapitálových nákladov.

Tu sa dočítate o všetkých možnostiach financovania.