Smlouva Volvo Blue

Díky smlouvám Volvo Blue můžete v noci klidně spát.

Ve smlouvě Volvo Blue je zahrnuta veškerá preventivní údržba a dohodnutý servisní plán pro vaše nákladní vozidlo. Zvýšíte tím provozuschopnost a budete moci vybudovat ziskovější firmu.

Plánované odstávky

Plánované odstávky vedou k lepší provozuschopnosti

Veškerý servis a opravy nákladních vozidel naplánujeme společně. Získáte tím jistotu, že se na svoje vozidlo můžete spolehnout, když to budete potřebovat, takže dokážete dodržet sliby zákazníkům a vést firmu efektivněji.

Naši technici jsou nejlepší

Naši technici jsou nejlepší

Abychom mohli zaručit, že vaše nákladní vozidlo bude vždy v dobrém stavu, využíváme jen certifikované techniky, kteří vědí vše o nejnovějších technologiích včetně složité elektroniky. Používají výhradně originální náhradní díly Volvo a mají přístup ke všem speciálním nástrojům a dílům, které jsou zapotřebí pro odvedení vynikající a rychlé práce.

Servis ve správnou chvíli

Servis provádíme vždy ve správnou chvíli

Díky servisnímu plánu s domluvenými daty bude vaše vozidlo vždy v dobrém stavu. Zavoláme vám a provedeme servis a všechny potřebné zásahy, které zajistí provozuschopnost a funkčnost vašeho nákladního vozidla. Samozřejmě pracujeme mimo vaši pracovní dobu, takže nijak nenarušíme váš provoz. Zároveň jsme vám k dispozici nonstop pro případ nečekaných událostí.

Ušetříte čas, práci i peníze

Ušetříte čas, práci i peníze

Načasování a rozsah smlouvy vám přizpůsobíme na míru, takže záležitostem spojeným se servisem nebudete muset věnovat tolik času a práce. Navíc veškeré náklady na údržbu a servis budete znát dopředu, takže nad nimi budete mít lepší kontrolu. A celkové náklady na vlastnictví se sníží, protože nákladní vozidlo bude fungovat hladce, s minimem neplánovaných odstávek.

Chcete se poradit, jaká servisní smlouva je pro vás nejvhodnější? Obraťte se na svůj domovský servis Volvo Trucks.