Nové Volvo FE

Vaše flexibilní pracovní partner – poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a prvotřídní produktivitu.

Tahač 4×2; podvozek k dostavbě 4×2, 6×2 nebo 6×4

D8K (250, 280 nebo 320 k)
Odpověď je ‚ano‘
Představujeme nové
Volvo FE.

Nový model Volvo FE zvládne regionální rozvoz, přepravu pro lehké stavební práce, pomocné práce i dopravu chlazeného zboží ve třídě od 18 do 26 tun.

Nyní k dispozici s převodovkou I-Shift, která šetří palivo.
I-shift

Představte si normální pracovní den a svoje nákladní vozidlo. Jsou splněny vaše požadavky v ohledech provozní a obchodní efektivity? Pokud si nejste jisti, možná vám nový model Volvo FE pomůže se rozhodnout. Díky množství vylepšení (včetně převodovky I-Shift u všech modelů) je skvěle připraven pro náročné úkoly.

Světová novinka – převodovka I-Shift v novém vozidle Volvo FE

Nový model Volvo FE se pyšní naší světově známou převodovkou I-Shift. Pro řidiče to znamená pohodlnější a méně náročné pracovní směny a pro provozovatele vyšší úsporu paliva a efektivnější přepravu.
Přečtěte si více informací o převodovce I-Shift.

Nová řada motorů vyvinutá společností Volvo.
Nová řada motorů vyvinutá společností Volvo.

Flexibilnější než kdy dříve

Flexibilitu nabízí také možnosti pomocných pohonů – to je pochopitelné, pokud vezmete v úvahu, jaký rozsah úkolů musí vozidlo být schopno plnit. Zcela nová nabídka motorů vám také zaručí bezproblémový výběr správného druhu pohonu.

Nový design přední části včetně LED světel denního svícení.
Světla denního svícení LED

Stabilní a robustní ze všech stran

Díky stabilnímu a robustnímu podvozku se vozidlo dostane do více míst než dříve, a to snáze a efektivněji. Je naší povinností připomenout také to, že vlastnosti modelu Volvo FE jsou působivé rovněž na lidské úrovni. Ergonomie řízení, nové sedadlo a pečlivě konstruovaná kabina přinášejí ideální podmínky pro pohodlný a bezpečný provoz. Právě těmto prvkům vděčí nové Volvo FE za to, že dokáže zvládnout více výzev. Dobré zprávy pro vás, skvělé zprávy pro vaše podnikání.

2
Souhrn produktů