Volvo Sinileping

Sinileping tagab teile rahuliku une

Volvo Sinilepinguga tagatakse kogu vajalik ennetav hooldus ja teie veok saab kooskõlastatud hooldusplaani. See suurendab kasutuskindlust ja tagab kasumlikuma äritegevuse.

Plaanipärane seisakuaeg

Plaanipärane seisakuaeg tähendab suuremat kasutuskindlust

Koostame kõik veoki hooldus- ja remondiplaanid koos teiega. See tagab õigel hetkel veoki töövalmiduse, seega saate täita klientidele antud lubadusi ja korraldada oma äritegevust tõhusamalt.

Meie tehnikud on parimad

Meie tehnikud on parimad

Veoki hea seisukorra tagamiseks kasutame ainult kvalifitseeritud tehnikuid, kes tunnevad põhjalikult uusimat tehnoloogiat (sh keerulist elektroonikat). Nad kasutavad ainult Volvo originaalosi ja neil on täielik juurdepääs kõigile eritööriistadele ja osadele, mis on vajalikud kiireks ja kvaliteetseks tööks.

Õigeaegne hooldus

Tagame alati õigeaegse hoolduse

Teie veokit hoitakse heas seisukorras tänu kokkulepitud tähtaegadega hooldusplaanile. Me kutsume teid hooldusele ja teeme kõik vajalikud toimingud, et tagada veoki kasutus- ja töökindlus. Loomulikult töötame siis, kui teie puhkate, seega ei häiri me teie äritegevust. Ootamatu tõrkega oleme valmis tegelema mistahes ajal.

Säästke aega, energiat ja raha

Säästke aega, energiat ja raha

Lepingu kestus ja maht on teie jaoks kohandatud, seega saate hooldusküsimustele kulutada vähem aega ja energiat. Teate kõiki hooldus- ja remondikulusid ette ja see lihtsustab nende haldamist. Ja lõpetuseks töötab veok ladusalt ja plaaniväliseid seisakuid esineb vähem, mis tähendab, et omanikukulud on väiksemad.

Kas soovite nõu, milline hooldus- ja remondileping teile kõige paremini sobib? Võtke ühendust kohaliku Volvo Trucksi esindusega.