Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
Volvo FE raam

Edu aluseks.

Volvo FE raami kohandamisel kasutasid meie insenerid oma kujutlusvõimet. Ühine nägemus oli paindlik veokimudel, mida oleks võimalik kasutada peaaegu kõikideks ülesanneteks.

Seejärel konstrueerisid nad vastupidava ja tugeva raami, mis oli küll kaalult kerge, kuid siiski kergesti kohandatav ja suuteline kandma raskeid koormaid.

Nüüd saate nende püüdluste tulemused proovile panna.
 


Kerge ja kiire laadimine

Kerge ja kiire laadimine.

Elektroonilist juhtsüsteemi (ECS) saab kasutada õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil. See võimaldab lihtsat ja kerget laadimist laadimisrambi kõrgusest sõltumata.


Euro 6 – tavaline äritegevus

Tavaline äritegevus.

Euro 6 nõuete kohaselt täiustatud raamikomplekt tähendab, et Volvo FE jääb sama paindlikuks kui varem ja seda ei mõjuta karmimad heitmenormid.

Lugege täpsemalt Volvo FE raami kohta


Paindlik vedrustus

Paindlik vedrustus.

Kabiini tipptasemel vedrustusega on sujuv sõit garanteeritud. Mehaanilise vedrustuse korral on veoki ees ja taga keerdvedrud ja amortisaatorid; õhkvedrustuse korral on veoki ees ja taga õhkpadjad.


Volvo pealisehitise paigaldamise juhised

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised.

Kui tellite uue Volvo FE, logib pealisehitise paigaldaja sisse Volvo pealisehitise paigaldamise juhistesse ja näeb teie veoki täpseid tehnilisi andmeid. Teie veokit hakatakse ehitama süsteemis koostatud jooniste alusel. Seejärel saate oma kohandatud sõiduki kätte kiiresti ja tõhusalt.

Lugege lähemalt Volvo pealisehitise paigaldamise juhiste kohta


Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem

Pidurite kiire ja ohutu rakendamine.

Volvo FE-l on sujuvaks pidurdamiseks nii esi- kui ka tagaratastel ventileeritavate ketastega õhkpidurid.
Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteemi (EBS) mitteblokeeruv ketaspidurisüsteem tagab pidurite kiirema ja ohutuma rakendumise ning väiksema kulumise. Süsteemi kuuluvad ABS, diferentsiaalilukk ja kombineeritud pidurdamine.

Laiendatud EBS-paketti kuulub funktsioon, mis lihtsustab liikumise alustamist tõusul. Pidurikettad on saadaval eri suuruses (sõltuvalt rakendusest).