Varustatud uute võimalustega. Ja ruumikas.

Püstised A-piilarid muudavad kabiini varasemast ruumikamaks. Ja iga osa sellest interjöörist on loodud juhi mugavuse suurendamiseks – alates rooliistumise hetkest kuni hetkeni, mil te voodis ärkate. Nii saate ka järgmisel päeval tõhusalt töötada.

Tere tulemast uuele töökohale

Püstiseisukõrguse ikoon

Kõrgus vabalt püstiseismiseks

Eelmise Volvo FH kabiinist kuni 18 cm kõrgem. Kui te pole just elukutseline korvpallur, siis on sisekõrgus küllaldane. Avaraima, Globetrotter XL kabiini sisekõrgus on 220 cm.

Vaadake kabiinide täielikke tehnilisi andmeid

Integreeritud seisujahuti I-ParkCool

Integreeritud seisujahuti

Suurepärane jahutusvõimsus kabiini mahtu vähendamata ja aerodünaamikat rikkumata. I-ParkCool on uhiuus integreeritav seisujahuti, mis laseb teil öösel hästi magada ja säästab päevasel ajal kütust.

Uurige lähemalt I-ParkCooli

Täiendav kuupmeeter ruumi

Täiendav kuupmeeter3 ruumi

Kabiinid tunduvad avarad. Ja nad on seda. Uue disainiga A-piilarid, madalam mootoritunnel ja kõrgem katus annavad Globetrotter XL kabiinile juurde terve kuupmeetri ehk 12% täiendavat ruumi.

Täielikult reguleeritav rool

Selga säästev, liigendsambaga reguleeritav rool

Täielikult reguleeritav, 20° ulatuses liikuv liigendsambaga rool muudab sõitmise mugavaks. Kabiini sisenemisel ja väljumisel saab rooli hõlpsasti eemale lükata. Mugavalt fikseeritav pedaali abil.

Hoiukoht

Piisavalt ruumi asjade jaoks

Lisasime 300 liitri ulatuses panipaiku. Teie käsutuses on ruumikad hoiukohad kabiini esiosas, voodi all, tagaseinal ja väljaspool, millele lisandub hulgaliselt sobivaid panipaiku väiksemate asjade jaoks.

Ergonoomiline armatuurlaud

Uus, moodne ja ergonoomiline armatuurlaud

Uus, kergelt ümarate vormidega armatuurlaud mitte ainult ei näi veetlevana. See on disainitud ergonoomiliseks ja mugavaks töökohaks koos kergesti nähtavate ja ligipääsetavate nuppude, näidikute ja panipaikadega.

Uurige lähemalt näidikuplokki

Elektrooniline kliimaseade

ECC (elektrooniline kliimaseade) koos õhukvaliteedi anduritega

Elektrooniline kliimaseade koos tuulutusavade ning paljude andurite ja filtritega, mis töötlevad õhku, enne kui see jõuab teie kopsudesse. Tulemuseks on enneolematu õhukvaliteet, tõhustatud klaasikuivatamine ja tuuletõmbuseta keskkond.

Laiem alumine voodi

Laiem voodi magamiseks või puhkepausiks

Ei pea magama kokkusurutult. Alumine voodi on peatsis 40 mm ja keskel 55 mm varasemast laiem. Seal on tõeliselt lai kokkupööratav voodi. Peaosa saab kallutada kuni 55° nurga alla.

Elektriline kuivati

Elektriline kuivati

Kiire viis riiete, käterättide ja jalatsite kuivatamiseks. Kinnitub ülemise voodi või kabiini seina külge. Energiasäästlik, vaikne ja kergesti kokkulükatav.

Varuväljapääs läbi katuseakna

Ülespoole jääb ainult taevas

Luues ruumilise tunde, on toonitud klaasist katuseaken parim varuväljapääs, mida iganes võib ette kujutada. Sellel on päikesevarjud ja putukavõrk ning vajadusel ka elektrilise ajamiga luuk.
Rooli ja seljatoe vahel 4 lisasentimeetrit
Ärge kiiluge rooli taha kinni. Istme reguleerimisulatus on maailmaklassist – eest taha tervelt 24 cm. Võrreldes eelmise Volvo FH mudeliga on seda 4 cm rohkem.

Elektrooniline pult-võti

See on rohkem kui võti. Lukustage ja avage uksed eemalt. Lülitage tuled sisse ja lähenege kabiinile turvaliselt. Paanikanuppu vajutage vajadusel sireeni käivitamiseks.

Mitmekülgne audiosüsteem
Mida iganes te kuulata soovite – audiosüsteem teid ei piira. Mp3, wma või iTunes m4a? CD-lt, USB mälupulga, iPodi või AUX sisendi kaudu? Kõik on võimalik. 400 W subwoofer lisab helipildile jõulist vürtsi.

Uuendatud sisevalgustus
13 energiasäästlikku ja võimsat valgusallikat loovad fantastilise kabiini sisevalgustuse. Kõik on kergesti juhitavad kolmeastmelise lüliti või hämardi abil. Pimedas sõites lülitage oma nägemise kaitseks sisse punane öövalgustus.

Koht alkoluku jaoks
Alkoholil ei ole liikluses kohta. Just seetõttu on alkolukk vajalik. Laske see paigaldada oma Volvo FH veokile tehases ja saatke sellisel moel oma klientidele selge sõnum, kui oluline on teie jaoks liiklusohutus.
Voodist tõusmata
Tagaseinal voodi kohal asuv täiendatud juhtpaneel võimaldab teil juhtida sisevalgustust, äratuskella, seisusoojendit, seisujahutit, audiosüsteemi, aknaid, katuseluuki ja lukke. Kõike seda ilma voodist tõusmata.

Elektriline seisupidur
Elektrilist seisupidurit saab juhtida armatuurlaual paikneva kergesti ligipääsetava lülitiga. Rakendub automaatselt süüte väljalülitamisel ja vabastub (EBS kaasabil) paigaltvõtul.

Ettevalmistus 19" teleri jaoks

Volvo FH FH võib tellida tehasest TV-valmidusega, mis sisaldab kinnituskronsteini, antenni koos kaabeldusega ning elektritoite pistikut. Samuti on olemas lisasisend teleri ühendamiseks veoki audiosüsteemiga.

Mugav sõit
Uued kabiini tagumised kinnituskronsteinid. Uus roolimehhanismi paigutus. Uus esiosa geomeetria. Uus mootori kinnitus ja palju muud. Oleme teinud palju samme sõidumugavuse parandamiseks. Peame ütlema, et tulemus on meeldiv.

Puhas vesi käeulatuses
Kui soovite värsket vett, ei pea te minema kaugele. Välises panipaigas on selleks otstarbeks 7-liitrine kraaniga varustatud paak.