Volvo kuldleping. Me lubame 100% kasutuskindlust.

Igale veondusettevõtjale on kõige tähtsam kasutuskindlus. Just seepärast on Volvo konstrueeritud vastupidavaks, et säästa teid ebameeldivatest üllatustest maanteel.

Volvo kuldlepinguga läheme veel sammu võrra kaugemale. Me lubame, et teie veok on alati valmis, kui te seda vajate.

See on võimalik tänu uuele telemaatilisele ühendusele (TGW), mis võimaldab hooldustöökojal kaugjuurdepääsu veokitele.

TGW-ga kaasneb ka täiesti uus Volvo Action Service hädaabitelefon.
 
Volvo kuldleping
  Ennetav hooldus
Remondid
Hoolduste planeerimine
Veebivahendid
Kasutuskindluse lubadus


100% kasutuskindluse lubadus

Meie lubadus: 100% kasutuskindlus

Ei ole kulukamat veokit kui seisev veok. Kuldlepinguga lubame 100% kasutuskindlust. See tähendab, et veok on alati kättesaadav, kui seda vajate. Kui me seda ei suuda (näiteks rikke korral), hüvitame selle teile majanduslikult.

Kuidas Volvo julgeb sellist lubadust anda mida arendajad selle kohta ütlevad

Veebivahendid. Teie juhtmeta mehaanik.

Veebivahendid.
Juhtmeta mehaanik.

Ideaaljuhul ei peaks iga pisiasja pärast hooldustöökoda külastama. Ja nüüd ei peagi. Tänu veebivahenditele saab hooldustehnik kaugjuhtimise teel kalibreerida kuvatud kütusekulu, kütusepaagi mahtu (kui olete paigaldanud täiendavaid paake) ja teie soovitavat piirkiirust. Isegi koormusnäidiku funktsiooni saab kaugjuhtimise teel rakendada. Kõigeks selleks tuleb teil vaid hetkeks teeservas peatuda. Kunagi ei ole teenindus olnud kiirem.

Uus hoolduse planeerimine

Hoolduse planeerimine. Sammu võrra ees.

Tänu telemaatilisele ühendusele on hooldustöökojal juurdepääs teabele mootoriandmete, läbisõidu, kütusekulu, diagnostiliste rikkekoodide, sõidutingimuste ja esmatähtsate komponentide (piduriklotsid, sidur, aku, õhukuivati jne) seisukorra kohta. See tähendab, et saame teid õigeaegselt hoiatada, enne kui tekib oht planeerimata seisakuks. Kuid mis kõige olulisem – oleme teie töökotta jõudmisel alati korralikult ettevalmistatud. Niisiis saate peagi teekonda jätkata.

Volvo Action Service’i nupp

Vajate abi? Vajutage vaid nupule.

Ootamatu peatus keset tundmatust? Volvo Action Service on vaid nupuvajutuse kaugusel. VAS hädaabitelefon ühendab teid automaatselt teie eelistatud keelt kõneleva operaatoriga (keel määratakse digitaalsõidumeerikus oleva juhikaardi põhjal). Kui ühendus on loodud, on teenindus kiire ja täpne, sest operaatoril on juba teada veoki VIN-kood, asukoht ja võimalik diagnostiline rikkekood.

Volvo töökoja märk

1100 hooldustöökoda
valmis teid kõikjal aitama.

Volvo kliendina on teil ligipääs meie ulatuslikule hooldusvõrgule, kus hea väljaõppega personal on valmis teid abistama. Ainuüksi Euroopas on meil rohkem kui 1100 töökoda üle kogu mandri. Nii et isegi kui te olete kodust kaugel, on abi alati lähedal.

Leidke siit endale lähim hooldustöökoda