Täpselt see, mida vajate.

Me mõistame, kui paljude erinevate veotöödega te kokku puutute. Olgu tegemist kaupade jaotusveoga kauplustele ja restoranidele või prügiveo-, kergehitusveo- või vedelate naftatoodete veolahenduste loomisega – oleme alati kindlalt teie kõrval.

Kui ütleksime, et uuel Volvo FL-il on sama palju konfiguratsioone, kui on olemas ülesandeid, mida see veok tegema peab, oleks see vaid väike liialdus. Seetõttu on meie pakkumise keskmes paindlik pealisehitiste ja raamikohanduste valik.

Õigesti valitud raam võimaldab täita mistahes veondusülesandeid efektiivsemalt.
 Õigesti valitud raam

Igal sammul teiega koos

Me ei puhka enne kui teie äri- ja veondusnõuded on täidetud – kõigepealt suhtleme teiega, et määrata kindlaks teie vajadustele vastav optimaalne pealisehitis, seejärel suhtleme pealisehitise paigaldajaga, juhime protsessi ning lõpuks korraldame tarne. Volvo abiga muutub see teekond tunduvalt sujuvamaks, sest meil on väljakujunenud suhted pealisehitiste paigaldajatega. Saame neile anda detailsed CAD-joonised, mis aitavad neil tõhusamalt töötada ja lõpuks saate kvaliteetse ja personaalselt loodud lahenduse – oma uue veoki.

Tänu pealisehitise silmapaistvale potentsiaalile ja paindlikkusele on veok valmis tööle asuma.

Kindlakskujunenud kontaktid pealisehitise paigaldajatega võimaldavad meil projekteerida ja ehitada täpselt teie nõudmistele vastava raami.
Jõuline ja paindlik

Jõuline ja paindlik

Tehnilisel tasandil leiate mitmeid põhjusi, miks Volvo Trucks ja uus Volvo FL on nii hästi kohandatavad. Raam on jõuline ja jäik, täisnurkne ja ühtlane, mis võimaldab pealisehitise hõlpsamat paigaldamist. Peale selle võimaldab 12-tonnise Volvo FL-i kasutuselevõtmine ja selle 500 kg suurune täiendav kandevõime saavutada kõrgekvaliteedilise töö uusi standardeid.

4
Paindlikkus