Turiet pirkstu uz rentabilitātes pulsa, izmantojot Dynafleet lietojumprogrammu

Dynafleet lietojumprogramma Degviela un apkārtējā vide (Dynafleet Fuel & Environment) pārvadājumu operatoriem jau sniedz pilnīgu informāciju par autoparku, degvielas izlietojumu un autovadītāju darba efektivitāti. Tas nozīmē, ka ir iespējams pārraudzīt un sekot braukšanas stilam, līdz pat 5 procentiem samazinot CO2 izmešu daudzumu un degvielas patēriņu. Tagad, izmantojot jauno lietojumprogrammu, autoparka vadītāji šai informācijai spēj piekļūt visas diennakts laikā neatkarīgi no viņu atrašanās vietas, tādējādi turot pirkstu uz rentabilitātes pulsa.

Ietaupiet līdz pat 7%

“Jaunā Dynafleet lietojumprogramma ļauj man sekot degvielas patēriņam neatkarīgi no tā, kur es atrodos. Drīz šo lietojumprogrammu izmantos mani autovadītāji, lai veicinātu savstarpējo sāncensību – tā būs liela palīdzība, lai rosinātu katru sasniegt kopīgo mērķi.”
Ričards Pinels (Richard Pinel), grāmatvedības un apdrošināšanas tehniķis, Société Armoricaine de Canalisations, Francija


Pārbaudiet vērtējumu

PĀRBAUDIET VĒRTĒJUMU
Izmantojot iOS un Android paredzēto Dynafleet lietojumprogrammu, operatori spēs pārbaudīt degvielas patēriņu, autovadītāja braukšanas iemaņas un visa autoparka vai katra transportlīdzekļa kaitīgo ietekmi uz apkārtējo vidi. Jaunais Degvielas izlietojuma efektivitātes vērtējums (Fuel Efficiency Score) ļaus vieglāk noteikt uzlabojumus vai pasliktinājumus degvielas ekonomijas jomā. Jaunākajā lietojumprogrammas versijā, Jūsu šoferi tiek rindoti atbilstoši sava sniegumam. Jūsu autovadītāji spēs piekļūt saviem degvielas izlietojuma efektivitātes vērtējumiem un salīdzināt tos ar kolēģiem.

PILNĪGĀKS PRIEKŠSTATS, IZMANTOJOT DYNAFLEET

Nepārtraukti saņemot datus par transportlīdzekļa atrašanās vietu, noslodzi, degvielas daudzumu, autovadītāja darba un atpūtas ilgumu, izmešu un degvielas patēriņa pārskatus, pārvadājumu uzņēmējs var izvairīties no neparedzētām problēmām, uzlabot rentabilitāti un pieņemt dažādus lēmumus degvielas ietaupīšanai. Katras darba dienas beigās saņemtie Dynafleet ziņojumi nodrošina pilnīgu pārskatu par katra transportlīdzekļa izmantošanu un autovadītāja darbu.


Izdevīgākā maršruta noteikšana, izmantojot Dynafleet

LABĀKO AUTOVADĪŠANAS IEMAŅU NOTEIKŠANA
Pat pieredzējušiem autovadītājiem, lai realizētu ar Dynafleet starpniecību noteiktās degvielas ekonomijas iespējas, nākas mainīt braukšanas stilu. Tieši tādēļ autovadītāju apmācībai ir tik liela nozīme, bet vislabākās braukšanas iemaņas ir jāpielieto katru dienu, lai ietaupītu degvielu un paaugstinātu rentabilitāti. To ir vieglāk panākt, ja gan operators, gan autovadītājs, turot savā plaukstā viedtālruni, var aplūkot degvielas izlietojuma efektivitātes vērtējumu.

UZMINIET, KURŠ PIEDĀVĀ VISEFEKTĪVĀKO VADĪTĀJU APMĀCĪBU?
Vislielāko ieguvumu Volvo autovadītāju apmācība sniedz tad, ja to izmanto kā ilgtermiņa stratēģiju, organizējot un pilnveidojot to, izmantojot dažādos Dynafleet pārskatos uzrādītos datus. Tajā visefektīvākie degvielas ietaupīšanas paņēmieni ir apvienoti kopējā sistēmā, apvienojot analīzi, novērtēšanu un jaunu mērķu izvirzīšanu autovadītājiem. Pirmkārt, tā ir sistēmiska pieeja, lai visa uzņēmuma ietvaros nodrošinātu visekonomiskākās autovadīšanas metodes, panākot ilgtspējīgu resursu ietaupījumu.

Degvielas ekonomija un rentabilitāte

AUGŠUPEJOŠA DEGVIELAS EKONOMIJA UN RENTABILITĀTE
Pieredze liecina, ka, samazinot degvielas patēriņu, samazinās arī transportlīdzekļa mezglu izdilums un autovadītāja nogurums. Tāpēc samazinās uzturēšanas un remonta izdevumi, un uzlabojas darba vide. Autovadītājiem samazinās stress, paaugstinās viņu darba ražīgums. Samazinās riska faktori, un uzlabojas uzņēmuma reputācija, kā arī rentabilitāte.

Raugoties vēl tālāk uz priekšu, būs iespējams efektīvāk un intensīvāk plānot pārvadājumus, ekonomiskāk izmantojot dārgo degvielu.

DYNAFLEET LIETOJUMPROGRAMMA
Dynafleet lietotāji jauno lietojumprogrammu var lejupielādēt no App Store vai Google Play krātuves. Lai to paveiktu, ievadiet savu lietotāja identifikācijas numuru un paroli.

Dynafleet lietojumprogramma

AUTOVADĪTĀJU APMĀCĪBA
Tiek piedāvāti dažādi Volvo autovadītāju apmācības kursi, kas piemēroti Jūsu darbības īpatnībām un autovadītāju veicamajiem uzdevumiem. Bez degvielas ekonomijas un vides aizsardzības jautājumiem tajos ir iekļautas arī tēmas par veselību, drošību, likumdošanu un risku apzināšanos. Tie ir progresīvi apmācības kursi, kuros ir iespējams iegūt arī autovadītāja profesionālās kompetences sertifikātu, ko pieprasa ES.

DYNAFLEET KĀ RĪKS
Kopš ieviešanas 2004. gadā šī Volvo telemātikas sistēma ir iekļauta rīku kopumā, kas tiešsaistē pārvadājumu uzņēmējam nodrošina pārskatu par transportlīdzekļu atrašanās vietām un svarīgākajiem parametriem. Dynafleet izmantošana kopā ar uzticamo saziņas sistēmu padara to par ideālu darba interfeisu. Pārvadājumu operatoram tiešsaistes pakalpojumi ir tikpat pieejami kā tuvākais personālais dators, plaukstdators vai viedtālrunis.

ziņojums